Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan találhatom meg eltűnt...

Hogyan találhatom meg eltűnt rokonomat?

Figyelt kérdés
Egy régi rokonunk Budapesten él(t), tartottuk vele a kapcsolatot egészen 2009-ig. 2007-ben volt nálunk utoljára. Mivel kikapcsoltatta a telefonját, leveleztünk. Tavaly, Kb. 1 éve írtam neki egy levelet, gondolván, hogy hamarosan megint találkozhatna a család. Azonban a levél visszajött, rá volt ragasztva egy matrica, amin kipipálta a postás a következőt: Elköltözött. A matricán rajta volt az is, hogy: Bejelentve: meghalt, de ez nem volt bejelölve. De biztos vagyok benne, hogy ha közönségesen elköltözött volna, akkor jelezte volna azt nekünk. Legvégső esetben azt tudnám csinálni, hogy elmegyek a házára és megkérdezem az ott lakót, vagy a szomszédokat. Fennáll a lehetősége annak is, hogy meghalt. Van valami egyszerű módszer arra, hogy kiderítsem, mi van vele?

2014. okt. 17. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Menj el oda, az a legegyszerűbb.
2014. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, de ennél egyszerűbb?
2014. okt. 17. 22:03
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nincs ennél egyszerűbb , mint hogy oda méssz . Vagy felhívod a telefontársaságokat van e arra a címre bejelentett telefon .
2014. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Hívd fel a belföldi tudakozót vagy vegyél elő egy telefonkönyvet. Kérdezz rá az utcára, pl. a 22. szám alatt van-e vezetékes telefon előfizetése valakinek. Kérd el a kapott címen lakó szomszéd nevét és telefonszámát. Egy szomszéd biztosan eltudja mondani mi van vele.
2014. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Ennél egyszerűbb? Megálmodni nem fogod. :D
2014. okt. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a népességnyilvántartó a te barátod, a 25 éves érettségi találkozókra is ott szokták összehalászni az osztályok felét.

[link]

2014. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
71%
Menj a házára,kérdezgesd a szomszédokat,közeli ismerősöket.Én még azt is javasolnám,hogy környékbeli boltokban kérdezz rá.Rendőrségnek nem szeretnél szólni?Nem áll szándékomban rád ijeszteni,de lehet,hogy belekeveredett valami nagy bajba és ezért szó nélkül elhúzta a csíkot.
2014. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valószínű akkor elmegyek a házára. De igaz, hogy lehet rendőrségi ügy is.
2014. okt. 29. 07:50
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Mi lett a végkifejlet?
2016. jan. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az lett a végkifejlet, hogy küldtem neki egy levelet mégegyszer, hogy megnézzem, mit írnak rá. Azt írták rá, hogy 2010-ben meghalt. De egyszer el fogok oda menni, mert fene se tudja, mi történt ott.
2016. jan. 8. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!