Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Igazi nagyszülőket, családot...

Igazi nagyszülőket, családot keresek 3 gyermekemmel, ahol a szeretet a legfőbb! Hol és hogyan találhatom meg Őket?

Figyelt kérdés
Új életet szeretnénk kezdeni, mert nagyon megtépázott a sors! Ennek ellenére tudom, h vannak olyan emberek, akikkel igazi családként megélhetnénk a vidámságot, törődést, összetartozást! A magányt, reménytelenséget kölcsönös odafigyeléssel, összefogással örömmé fordítanánk...

#család #szeretet #nagyszülőket
2014. júl. 24. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Ezek voltak régen a hippik. Mára már kihaltak ezek az emberek.
2014. júl. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
20%
Kérj segítséget kiálts istenhez KOMOLYAN MONDOM mert ő meghalgat!! És garantáltan segíteni fog!!! ;)
2014. júl. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Biztos vannak idős gyermektelen emberek akik szívesen segítenének. Örökösödési szerződés. Te segíted a házaspárt és később ha Ők meghaltak akkor nektek sem kell az utcára menni. Hm?
2014. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vannak még olyanok, akik a mai világ nehézségei és megpróbáltatásai ellenére is hisznek az állandó értékekben. Szerződésre nem gondoltam, hisz az igazi kapcsolatok bizalomra épülnek. A "pénztárcakeresés" pedig nem ilyen módon és pláne nem gyerekekkel karöltve történik....
2014. júl. 27. 14:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj fel hirdetést. Láttam már ilyet hirdetés rovatokban. A nagymamák nem feltétlenül a netet bújják.
2014. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

A családi összetartozás kiépítése, amit fölemlegetsz, hosszú, fáradságos, szeretetteljes munka. Azt nem adják csak úgy, hogy bekopogok valahová, és mindketten eldöntjük, holnaptól szeretjük egymást, és figyelünk egymásra.

Megszületik az unoka és a nagymama, nagypapa minden gondolatja ezentúl csak ő. Ünnepekkor veszik a fáradságot és mennek hozzá, kedvenc ételüket sütik, főzik, ha beteg ágya mellett ülnek napokig. Számon tartják a barátaikat,a iskolai eseményeket, érdeklődnek a sikerei felől.

És az unoka cseperedik, és a maga lábán áll már és megy a mamához és a papához, és telefonál, hogy hogyan vannak, ha nem tud menni, levelet ír. Finomságokat készít nekik, behordja a tüzifát és megkapálja a mama virágoskertjét, és éjjel rohan a sérült macskájukat menteni. és ez csak két ember a családból.

Szóval, ilyen nem esik csak úgy az emberre, hírdetés útján.

Ezért éveken keresztül meg kell dolgozni, szívvel, szeretettel.

2014. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

De hirdetés útján el lehet kezdeni kiépíteni. És évek alatt alakulhat, formálódhat. Elkezdeni viszont el kell. Nem mindenkinek hullik ölébe család, nagymamákkal, akik csak úgy sietnek jönni, kényeztetni az unokát........nálunk legalábbis sosem volt ilyen, és az én gyerekemnek se lesz nagyapja például....

Meg lehet próbálni a hirdetést akár.

2014. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Van egy alapítvány : Otthon segítünk.

szerintem keresd fel őket!

2014. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Nők Lapjában szoktak lenni néha ilyen hirdetések.
2019. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!