Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Beleszerettem a másodunokatest...

Beleszerettem a másodunokatestvérembe! Érdemes lenne kitartanom mellette, vagy próbáljam elfelejteni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

jaj. annyi szingli pasi keres barátnőt (lásd szerelem, szex temakör) pont ő tetszett meg?

én inkább elfelejteném :s



gyk-t csak statisztikai szempontból említettem

2014. dec. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell elfelejtened. Semmi gond nincs ezzel. Az erkölcscsőszök meg ne érdekeljenek. Sok boldogságot.
2014. dec. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Ha találsz párt, akkor ez úgyis teljesen elhalványul. Az említett esetben a gyerekekre hivatkoznak, ugyebár, hogy emelt a kockázat.


Másrészt én ismerek ilyen házaspárt, ahol több gyerek született, és az egyikkel sincs baj. Kicsit írnék még erről, küldj magánt, ha fontos.

2014. dec. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
2-es vagyok, sem törvényileg sem egészségügyileg teljesen kockázatmentes.
2014. dec. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na ezt jól megfogalmaztam, de azért érted gondolom:-)
2014. dec. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jogilag semmi akadálya nincs kapcsolatnak.


Hogy a család mit szól hozzá az egy másik kérdés... Ismerek egy elsőunokatestvér házaspárt. Család nem támogatta a kapcsolatot, szakitottak a családdal. Gyereket nem csináltak inkább örökbe fogadtak kettőt. Ma is együtt vannak. Gyerekek más ovisok iskolások.

2014. dec. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy írták is, jogilag nincs akadálya, és biológiailag sincs igazán kockázat. Én is ismerek ilyen párt. Azt gondolom, ha szeretitek egymást, akkor emiatt nem kell szétmennetek.
2014. dec. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sincs ezzel probléma, ha amúgy előtte nem volt szoros családi kapcsolat közöttetek. Persze a rokonságnak lehet, hogy nem fog tetszeni a dolog, de ezt csak ti tudjátok. Én speciel még soha életemben nem is találkoztam a másodunokatestvéreimmel, azt sem tudom, hogy hívják őket, vagy hány évesek, akár velem is megeshetett volna, hogy valamelyikükbe beleszeretek, és nyilván elsőre rá se jöttem volna, hogy távoli rokonok vagyunk.
2014. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!