Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek ha beleszerettem a...

Mit tegyek ha beleszerettem a párom öccsébe?

Figyelt kérdés
Egyrészt elég kínos, másrészt érthetetlen is, ugyanis nem túl jó a viszonyom vele, már a bátyja kapcsolatát velem is ellenezte, eleinte nagyon rideg és távolságtartó volt, többször be is szólt nekem, most hogy eltelt valamennyi idő már mintha barátságosabban állna hozzám, de akkor sem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel, nagyon tetszik nekem és sokat gondolok rá és igyekszem a közelében lenni, de tudom, érzem azt is, ha én ezt felfedném neki, abból világraszóló botrány lenne. Mit gondoltok?
2014. máj. 22. 00:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Ez még nem szerelem, egyszerűen csak felfigyeltél rá, talán tetszik is.

Kellemetlen, ha olyan közegben vagy, ahol ez nem tolerálható... én simán elmondanám a páromnak.

Nekem udvarolt már testvérpár kettesben és mondták, hogy járjak velük (így, többes számban)...:)

2014. máj. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
De nem mindenkinek a bátyja olyan osztozkodó mint a te párodé volt xDD
2014. máj. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Mégis mit csinálok?

Nem csináltam semmit az égvilágon. Még csak el sem mondtam se neki, se másnak.

2014. máj. 22. 00:41
 4/17 anonim ***** válasza:
27%

Minek neked a párod, ha az öccsét lesed? " nagyon tetszik nekem és sokat gondolok rá és igyekszem a közelében lenni"

Tényleg nem csinálsz semmit?

2014. máj. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mert a páromat ismertem meg hamarabb és csak általa és utána az öccsét. A titok nyitja.

Nagyon jó, nagyon fasza, a gyakorikérdések közönsége hozza a formáját megint, mindegy, a pszichológusnál olcsóbb...:)

2014. máj. 22. 00:51
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

szerintem környékezd meg. mit veszíthetsz?


ha összejöttök, hepi leszel. Persze rombadöntöd a családját, valszeg egy életre megutálják egymást, a sógorod az életed hátralévő rszében keresztbetesz, ahol tud.


ha lepattint, akkor botrány lesz ezerrel. de legalább megszabadulsz a barátodtól. Ha az öccse bejön, akkor úgysem szereted igazán, csak az idődet fecséreled. A családjuk megerősödik, testvéri köteék, bla bla bla. És a barátod is megszabadul az életét megkeserítő lotyótól.

2014. máj. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az ilyen értelmes hozzászólók mint pl. az utolsó mért tartanak bűnnek még egy érzést is?

Még egyszer hangsúlyozom: NEM CSINÁLTAM SEMMIT!!!

2014. máj. 22. 01:00
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Nézdd, van ilyen. Egy nálam sokkal bölcsebb ember tette egykor azt az egyébként végtelenül primitív és egyszerű megállapítást, hogy "amit érzek, azt érzem". Ez az én olvasatomban annyit tesz, hogy az érzéseim azok, amik, azért nem vagyok morális értelemben felelősségre vonható. De azért, hogy mit kezdek ezekkel az érzéseimmel, azért már igen. A kísértés egy olyan dolog, ami ellen érdemes legalább megpróbálni küzdeni. Most az egyszerűség kedvéért kísértés alatt az olyan belső motivációt értem, ami olyasféle dologra ösztönöz -akár az érzéki ösztöneidnél fogva megragadva, akár bármi másnál, aminek ellenálni nem erősséged-, ami már előre, és szabad szemmel láthatóan feszültséget szít emberek között, és összefoglalóan ráillik a mondás, hogy nem jó vért szül. Van egy olyan keleti mondás, ami szerint ha elrepül egy madárraj a házad felett, azért nem te vagy a hibás, de ha hagyod hogy fészket rakjanak a kéményeden, azért már igen. Bocs, ha nagyon filozófikusra vettem a dolgot.
2014. máj. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Naná, hogy itt is hozzák magukat a gyikosok, hisz tudod kérdez nem tagadják meg önmagukat, mert gyíkok! :D :P


Nem csináltál még semmit, maradjon is így! Ha nem múlik el benned az érzés stb., akkor viszont nem fer későbbiekben együtt maradnod a pároddal se, inkább állj odébb. Mindkettőtől.

2014. máj. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%

" pszichológusnál olcsóbb"


Nem hinném, de jobban megéri, és javaslom is.

2014. máj. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!