Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az a problémám, hogy beleszere...

Józsa Márk kérdése:

Az a problémám, hogy beleszerettem a 28 éves másodunokatestvérembe mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek elmondjam neki vagy tartsam titokban?Mit szolna a család többi tagja?Amúgy fiú vagyok 16 éves

#szerelem #unokatestvéri szerelem
2013. okt. 14. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit, majd kiszeretsz belőle. :) Biztos csinos, érett nő a másodunokatesód.
2013. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Semmiképp ne mondd el senkinek. Ezzel csak magadnak okoznál problémákat. Már az is nagyon cinkes, hogy egy rokonba szerettél bele és az, hogy mind a ketten fiúk vagytok, csak rátesz még egy lapáttal. A saját érdekedben, próbáld meg elfelejteni és keress valaki mást.
2013. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok, bocsi, de kissé félreértelmeztem.. először úgy olvastam, hogy az unokatesód fiú.. :D na mindegy, ettől függetlenül a véleményem nem változott.
2013. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2es,miből gondolod,h fiú? :D
2013. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Végül is, ez már legális. Áldásom rátok.
2013. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkori rajongás, ami el fog múlni. Én sem terhelném vele a családot, csak magadnak okoznál fejfájást. Te is tudod, hogy ez csak plátói lehet, mert egy 28 éves nő már családot tervez, nem egy 16 éves rokon fiú társaságát keresi.
2013. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi am ô nem fiu nagyon cinos nô
2013. okt. 14. 17:00
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy drágámnak szólít meg felveszí velem a szem kontaktust és mikor rá nézek mindíg mosolygot és kacsingatott
2013. okt. 14. 17:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kamaszkori fellángolás,rajongás.Dúlnak benned a hormonk,majd elmúlik.Szerintem tarsd ezt teljes titokban,és próbáld elnyomni az érzéseidet.Az,hogy kedves veled vagy közvetlen,csak egy dolog,nem jelent semmit.
2013. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A rokoni kapcsolat ebben az esetben nem számít, törvényileg legalább is megengedett.

Az már nagyobb gond, hogy te 16 éves kamasz vagy, ő meg érett nő. Legalább is hozzád képest.


Találsz egy helyes kislányt majd a korosztályodban, és akkor elfeledkezel róla :)

2013. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!