Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Zavar, hogy a sógornőm lánya...

Zavar, hogy a sógornőm lánya terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy abortuszom, nem akartam a babát. Tegnap megtudtam, hogy a sógornőm 19 éves lánya megint terhes (2 éves az első babája) és nagyon dühös vagyok. Ráadásul nem is tervezték a babát.

Miért érzek így?


2014. dec. 21. 19:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%

?????

Még ha próbálkoznál a babával, de nem sikerülne, akkor megérteném, de így mi a fene bajod van???

2014. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom nem az zavar igazán, hogy babát vár, hanem, hogy ők meg is tartják ilyen fiatalon, míg te, a felnőtt nő nem vállalhatott be újabb (?) gyereket, holott stabil házassága (?) van.
2014. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom, elég fura.Volt terhességed, de nem kellett a gyerek, most meg irígy vagy másra mert gyereke lesz véletlenül.Nem értem.
2014. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%

Jó kérdés.

Miért vetetted el? Ha pl. anyagi okokból és a másik lány szegényebb körülmények közé is bevállalja, akkor eredhet ebből a dühöd...

2014. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
ezt én se értem :-)
2014. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
Te tudhatod csak. Esetleg az zavar, hogy ő meg meri tartani, te meg lemondtál a tiédről?
2014. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%

Nem akartad a babát, mástól meg irigyled?


Mivel csak annyit ismerek a történetből, amit itt leírtál, inkább nem mondom, hogy így mi jön le nekem.

2014. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
46%

Megölted a babádat és másra haragszol, mert ő nem teszi ezt?

Pszichiáterre gondoltál már?

2014. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%

Ne foglalkozz vele. Az is az ő dolga, hogy 16 évesen terherbe esett, és az is a te dolgod, hogy te felnőttként úgy döntöttél, elveteted a sajátodat.


Valószínűleg azért érzel így, mert versengő és irigy ember vagy és ambivalnes érzéseid vannak az anyasággal és a nőiséggel kapcsolatban.

2014. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Mindketten rossz körülmények között élünk, nem vet fel minket a pénz. Csak én félek a szüléstől és nincs türelmem a gyerekekhez.
2014. dec. 21. 19:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!