Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sógornőm 30 hetes terhes,...

A sógornőm 30 hetes terhes, és pár napja elkezdett a magzatvize csordogálni. Van oka aggódni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van. Gondolom a kórházban felvilágosították.
2014. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 piroska és a farkas ***** válasza:
Pàr napja?? Hàt én màr aznap mentem volna a kórhàzba!
2014. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van fogadott dokija,voltak bent a kórházban igaz nem a saját dokija vizsgálta meg.Annyit mondtak neki,hogy folytassa tovább a diétát mert terhességi cukra is lett,és ezzel el lettek engedve.
2014. nov. 30. 15:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem egyszer vizsgálták magzatviz szivárgás gyanúval 33hetesen ésbefektettek , mondván nem kockázatnak. . Még 33hetesen is nagyon koraszülött egy baba. .

Biztos, hogy a víz szivárog? Nemhiszem, hogy elengedik csak így.

37hkm

2014. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom,hogy a m.víz vissza termelődik.Persze nekem is az a véleményem,hogy van oka aggódni.Ebben sajnos nem vagyok otthon,mert nekem ilyenhez nem volt szerencsém hála Istennek anno meg most sem.
2014. nov. 30. 15:37
 6/11 A kérdező kommentje:
A doki is megerősítette.Tudom,hogy milyen pici egy 33. hétre született baba,a testvérem kisfia a 33. hétre született 1910 g-al.
2014. nov. 30. 15:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok én is úgy gondoltam a víz visszatermelodik nekem mégis a 33.het óta átlagnál kevesebb a magzatvizem. .. ijesztő is. .
2014. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ha pl innentől kezdve feküdne a végéig,akkor lenne esélye kihúzni akár a 38. hétig is,nem?Mivel visszatermelődik azért vmennyi.Neki egyébként is progis császára lesz mert a méhszájon fekszik a méhlepény.Ha csak nem változott már.
2014. nov. 30. 15:48
 9/11 anonim ***** válasza:

biztos, hogy jól mondtak el neked mindent? nem értettél valamit félre? mert ha szivárog a magzatvíz akkor ki nem engednek a kórházból, nagyon nagy a fertőzés veszély, megdöntött ágyon fektetik ezeket a kismamákat és nagyon sűrűn vizsgálják őket mert amint fertőzés gyanú van már fektetik a műtőasztalra.

a császár ebben az esetben indokolt, de amit te írtál, azért nincs császár, pláne nem programozott.

fura egy történet, nem hiszem, hogy kérdés, hogy aggódnia kellene-e ha tényleg folyna a magzatvize...

2014. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát kérdeztem anyósomat is,ő is így tudja,hogy a magzatvize szivárog..annyit mondtak neki bent a kórházban,hogy igyon több folyadékot.Csodálkozom én is,hogy még hogyhogy nem fekszik bent a kórházban..de állítólag minden alkalommal más orvos vizsgálja,nem is értem miért van akkor fogadott dokija ha nem ő nézegeti minden héten,mert állítólag hetente kell vizsgálni.
2014. dec. 8. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!