Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Más is érzett már így mi...

Más is érzett már így mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Egyszerűwn nwm tuom mi van velem de nem találom a helyemet a világban.Nincsenek barátaim, szüleim is elég furcsák velem folyamatosan balhézunk volt hogy kidobott otthonról de ha jóba is vqgyunk akkor sincs meg az a belőséges kapcsolat.Egész életemben különcnßk éreztem magam. Autóbalestem volt gyerekkoromba sebes az arcom azért mindig csúfoltak. Apuiám küföldön akit öt évente látok.20 éves vagyok most vqgyok középsikolába végzős.Suli mellett próbálok dolgozni mert a szüleim nem támogatnak. Nilcsenek életcéljaim, senki nem barátkozik velm mindenkiben csak rosszat látom már épp ez miatt a kuarcok miatt. Amibe bele kezdek se megy soha :( egész életembe gyerekkoromba mindennap elmondták hogy életképtelen vagyok.. mit akarok stb?! kilátástalannak érzem az életemet és fogalmam sincs már hogy hogyan tehetném jobbá

Előre is köszönöm aki segít nekem


2015. febr. 16. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fontos lenne, hogy megtanulj egészségesen kapcsolódni másokhoz. Valószínűleg a sok kudarc miatt már felemásan viszonyulhatsz másokhoz, és a legegszerűbb módja az arany középút megtalálásának, ha másoknak kezdesz el segíteni.

Ezáltal, majd rájössz közben, saját magadnak is segítesz, megnő az önbizalmad, és leomlanak a kételyeid.

2015. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én egész életemben mindig azon voltam és azt néztem hogy hol tudnék másokon segíteni dß csak kihasználtak kibeszéltek a hátam mögött szüleimet lek*rv*zt*k stb
2015. febr. 16. 14:39
 3/9 Vadkorte81 ***** válasza:
Nekem is hasonlo eletkepem volt,ugyanugy autobalesettel na meg sebhelyes arccal...meg parszor ki is akartak dobni otthonrol....idovel ez valtozni fog.Igazabol csak magadban kell rendbe raknod a dolgokat,mert csak serdulokori velejaro....ha azt gondolod hogy 20 evesen mar tulleptel a serdulo koron csak tevedsz.Minden rendezodik idovel csak iranyitsd a dolgokat magad korul es ne hagyd hogy a dolgok iranyitsanak.
2015. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg magadat olyan emberekkel körülvenni, akik elfogadnak minden külső-belső hibáddal, hiszen mindenkinek akad bőven. Olyan nem létezik, hogy SENKI ne legyen aki a társaságidat-barátságodat keresi! Biztosan van aki szivesen barátkozna veled, csak meg kell adni neki az esélyt!

Akik másképp állnak hozzád, azokkal meg nem is éri meg foglalkoznod!

2015. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Nincs könnyű helyzeted az biztos, de próbálj valami életcélt találni, próbáld meg megtalálni mi az amiben jól érzed magad, ami jobban fekszik neked... éehet hogy ez hosszú idő lesz mire megtalálod de ez nem baj - ezzel én is igy voltam és még sok más ember. Ha a szüleid nem támogatnak probálj találni igaz barátokat, ami jó esetben 2-3 lesz, esetleg egy párt akivel megoszthatod örömödet és együtt alakithatjátok a jövötöket.

Szerintem tulsagosan ne foglalkozz azzalmit mondanak mások, kezdj el valamit csinálni ami JÓ.

2015. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Karitativ tevékenységre gondoltam, keresd meg az igazán rászorulókat. Ne olyanoknak adj, akik ezt elvárják és még többet várnak el tőled, hanem keresd meg azokat, akiknek senki nem segít.

Sejtettem, hogy kihasználtak, de az mindenkivel megesik egyszer, aztán vagy tanul belőle valaki, vagy nem. De nagy hiba lenne másokhoz úgy állni, hogy úgyis kihasználnak. Pont a sebezhetőséged miatt lenne érdemes most nyitni mások felé, hidd el, sokat profitálhatnál belőle.

2015. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Először is át kell állnod pozitív gondolkozásra, megtalálni magadban az értékeket. Ajánlom figyelmedbe az agykontrollt, végezd el a tanfolyamot, segíthet.
2015. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítségeteket jól esett :)
2015. márc. 2. 09:02
 9/9 anonim válasza:
Hívd be Jézust az életedbe és többé nem leszel magányos :)
2015. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!