Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Zavar, hogy a párom bátyjai...

Zavar, hogy a párom bátyjai folyton nálunk vannak. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Szinte minden délután itt vannak nálunk (most is). Mindenbe beleszólnak, mit főztem stb. A párom meg nem szól rájuk, ami engem zavar. Elhiszem, hogy összetart a család, de ez már sok. Ha én mennék el valahová akkor a párom szólna, hogy miért megyek el amikor a testvérei nálunk vannak. Miért kell nekik mindig nálunk lenniük?
2014. jan. 13. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A párod miért nem megy el néha hozzájuk?
2014. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod ezt a párodnak?
2014. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mert utána az lenne, hogy én el akarom tőle marni a testvéreit.

A párom is szokott a testvéreihez menni csak hetente kb kétszer.

2014. jan. 13. 17:36
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod meg neki, hogy zavar? Kössetek kompromisszumot, hétvégén jöhetnek csak, hétköznap a párod megy. Én is megőrülnék, ha egy perc nyugtom nem lenne, ott aol elvielg az otthonom van.
2014. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha az őszinteség nálatok nem játszik, akkor sajnos más megoldás nincs.
2014. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Nekik ez termeszetes...

Nalunk is ez van... Parom es batyjai is ilyenek! Ok otthon erzik magukat a masiknal 100%ig!

Sogorom, ha jon ugy jon, mintha haza jonne :)

Beengedi magat, ha sutit lat az asztalon maga eleveszi, ha fouok 2-3 tanyerral szed belole! Ha fozeleket csinalok abbol persze sose! :)

Ok ilyenek! Eloszor fura volt mar nem az! Ok forditva is elvarjak ugyanezt, ha mi megyunk! Erezzem magam otthon! Ha szomjas vagyok szolgaljam ki magam, ha fagyit akarok ugyanugy vegyem ki a fagyobol mint itt O tenne meg! Stb stb stb!

2014. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért vannak mindig nálatok, de te annak ellenére, hogy ott vannak még annak ellenére is, hogy a férjed szól ezért, menj el ahova akarsz, mondhatod azt is, hogy most van erre időd.
2014. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Én is imádom a testvéreimet, de nem találkozunk minden nap, nem is értem, hogy érnek erre rá, se suli, se munka, se család egyiknél sem?

2014. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a pároddal.


Ha pedig legközelebb fikázzák a főztöd, elveszed előlük egy kedves mosollyal, hiszen nyilván nem akarod hogy rosszat egyenek.

2014. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ez téged zavar. Nem akarod őket elmarni egymástól, azt sem, hogy soha ne jöjjenek, de szeretnél több délutánt tölteni kettesben vele. Hogy nagyon kellemetlen, hogy mindenbe beleszólnak, szeretnéd, ha a saját életetekbe csak nektek lenne beleszólásotok akár ilyen kis hétköznapi dolgokban is, mint a főzés. Ne a tesók döntsék már el azt is, mi legyen az ebédetek.
2014. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!