Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek tehetek én valamit?

Szerintetek tehetek én valamit?

Figyelt kérdés

A sógorom 28 éves az unokaöcsém pedig 5 éves és az lenne a problémám,hogy a sógorom nagyon agresszíven vezet ha ott van a gyerek ha nincs, iszonyú sok gyorshajtási büntetést fizet, de ez a legkevesebb, ő olyan,hogy ahogy az út engedi olyan gyorsan megy, egy városon is végig megy 200-al ha azt az útviszonyok és a forgalom engedi, ezen túl folyamatosan veszélyes manővereket hajt végre, és az a baj,hogy ezt nem is felvágásból teszi hanem ő ilyen, láttam már buszon ülve is,hogy hogy megy, egyedül vagy utassal neki mindegy.

Sohasem volt még balesete és elismerem,hogy jól vezet, de sajnos van rá esély,hogy történjen valami és attól félek,hogy az unokaöcsém ott lesz az autóban vagy esetleg a nővérem.

Nagy és új autójuk van így abban tudok bízni,hogy az megvédi a bennülőket meg mondjuk a biztonsági övet megköveteli és a gyereket is csak gyerekülésben utaztatja, de az a baj,hogy tényleg olyan sebességgel megy,hogy amiatt nem lehet majd túlélni és nincs olyan biztonságos autó ami segíthetne.


De szerintem kinevetne ha szólnék neki,hogy ne így menjen, nem tudom mit csinálhatnék, egyre jobban aggaszt ez a dolog.

/Ő fuvarozza a családját így mindig beülnek mellé/


2015. febr. 21. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát garantáltan nem ülnék be mellé, és a felesége helyében a gyereket sem engedném, hogy magával vigye, ha így vezet.


Már vették volna el csak el a jogsiját!

Nem bírom az ilyen felelőtlen, másokat veszélyeztető barmokat. Bocsánat.

2015. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az gond,hogy csak akkor vennék el ha megállítanák, de eddig csak egyszer állították meg rendőrök,kapott is bár büntető pontot, de mindig csak csekket kap, az meg nem bizonyítja,hogy ő is vezette a kocsit.
2015. febr. 21. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
na most egy valamit kell tisztázni mit takar hogy gyorsan megy tehát a megengedett sebességet lépi át vagy szó szerint megy gyorsan tehát olyan 100-120? csak mert nagyon sok helyen olyan nagyon kicsi a sebesség határ hogy szinte tarthatatlan jártam olyan helyen ahol 40km/h volt megadva és csak hogy tisztázzuk ez határban volt de ezek mellet meg igen is szólhatsz neki nem fog megharagudni és szerintem kinevetni sem ha meg kinevet akk szólj neki erélyesebben mert egy élet többet ér mint az egó vagy a sértödések
2015. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amire emlékszem,hogy autópályán 220-240-el ment végig, volt,hogy egy kisebb városon/falun egy egyenes főút vezetett végig, ott átment 200-al, igaz forgalom nem volt, de emberek lehettek volna,több zebra is volt.

Ezen kívül még kanyarokban előz, nem tart be alapvető KRESZ szabályokat és sorolhatnám.

2015. febr. 21. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem senki kedvéjért nem fog lassabban vezetni ha ilyen. Lehet hogy jó sofőr és ön hibájából sosem lenne balesete. De nem csak ő közlekedik ... hanem nagypapi nagymami, aki nem biztos hogy úgy kezeli azt ha ő nagy sebességgel közeledik hozzá , és már kész is a baleset...
2015. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az én nevelőapám a kaszát szállította a hátsó ülésen.

én megmondtam hogy ha én beülök vagy kasza vagy én, de egy kasza mellé nem fogok beülni és pláne nem a gyerekem.

nagy vita volt, szerinte hülye veszekedős p. vagyok, szerintem meg ő egy s.fej.

végül a kasza kikerült a kocsiból.

anyám életével viszont nem tudok mit tenni, aki hülye, annak van a természetes szelekció kitalálva.

2015. febr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!