Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az egész családom katasztrófa....

Az egész családom katasztrófa. Nagyon szomorú vagyok. Édesapám, apai nagyszüleim teljesen alkoholisták. Hiába mennék meglátogatni őket be vannak rúgva mindig.3 éve nem is voltam emiatt otthon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Másik nagymamámmal próbálom tartani a kapcsolatot. De az utóbbi 3 alkalommal ő is be volt rúgva kicsit.Szörnyű, hogy nincs egy ember akihez kötődhetnék kicsit..Anyukám nem látja be, hogy ez nem normális így, ő apukámék oldalán áll....De nem csak az alkohol a probléma..az egész családra a hazudozás, ármánykodás, állandó veszekedések(régebben verekedések is) jellemző... Úgy döntöttem kivonom magam az egész családból. Szerintetek mit tehetnék?Jól döntöttem?

2015. febr. 25. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
JÓL!
2015. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez csak egy része, mivel az alkoholtól elég agresszív is lesz az ember.. ez rájuk jellemző is... És állandóan hazudnak Nekem...Most meg akartam látogatni nagymamámat,(meg volt beszélve)már majdnem odaértem, erre felhív, hogy közbejött valami.(már a hangja gyanús volt) Erre véletlen a buszról láttam, hogy egy ivócimborájával ment be egy kocsmába... Most erre mit lehet mondani??:((
2015. febr. 25. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a család nagy csapás lehet. én szerencsére hamar ki tudtam ebből a környezetből kerülni
2015. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem, hogy miért érint ilyen érzékenyen, és miért akarsz hozzájuk ennyire ragaszkodni. Nekik az alkohol áll az első helyen, tönre teszi a személyiségüket, családi problémákat generálnak. Lehet csúnya, amit írok, de rászolgáltak, hogy szeresd őket? Ha Neked a kötődés hiányzik, akkor inkább a barátaiddal ápold a kapcsolatot, kötődj hozzájuk, őket meg tudod válogatni.
2015. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!