Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagynéném állandóan a nyakamon...

Nagynéném állandóan a nyakamon lóg!?

Figyelt kérdés
Nincs férje, se gyereke. Olyan rossz természete van, sose akart összeköltözni 1 férfival se, mert ő senkit se tud elviselni. A munkahelyén ő a főnök, jó a fizuja és mindenkivel (ismerősökkel, boltban, akárhol ) úgy beszél, mintha a beosztottja lenne. A mamámat képes volt 70 éves korában is ugráltatni, mert neki nincs ideje/kedve/fáradt. Engem + anyukámat is állandóan ugráltatni akar. De úton-útfélen azt mondogatja, h mennyire szeret minket. Utána meg jönnek hozzánk az ismerősök, hogy de jó, hogy vagyunk neki, segítsünk, mert jaj szegény egyedül van. De hát ő akart egyedül lakni, néha normális velünk, de legtöbbször bunkó, az agyamra megy a hülyeségeivel és olyan erőszakos tud lenni. Szerinte nekem ugrálnom kéne neki, mert amióta meghalt a mamám, nincs, aki intézze a dolgait. Sajnos közel lakik hozzánk, szóval lehetetlen lerázni, ráadásul anyám olyan, mintha félne tőle, képtelen nemet mondani neki, inkább 2 napig nem veszi föl a telefont és azt hiszi, hogy azzal meg van oldva a probléma. Néha, amikor nála vagyok, nekem is szidja anyámat, hogy milyen lusta stb. Legszívesebben megpofoznám, de anyám miatt képtelenség megoldani a dolgot, mert minden nap telefonálnak, minden lépésemről beszámol neki és amíg ő nem hajlanó lépni, addig én se tudok semmit csinálni.

2015. márc. 5. 17:15
 1/2 A kérdező kommentje:
És anyám annyira nem mer szembeszállni a tesójával, ha én vitázok vele, inkább a tesója mellé áll és otthagy a sz*rban.
2015. márc. 5. 17:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál a szemébe kell mondani meg kell neki mondani hogy nem vagytok a csicskái.
2015. márc. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!