Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tudok tenni az unokatesómm...

Mit tudok tenni az unokatesómmal, hogy legyen a régi?

Figyelt kérdés

Mióta együtt van a nőjével és született egy gyereke teljesen kifordult magából.

Régen majdnem minden héten mentünk ide-oda, be ültünk sörözni, haverokkam mentünk bulizni.

De azóta semmi, jó ha hetente egyszer el jön legalább sörözni. A bulizást meg se említem már neki.

Nem akar jönni mert inkább otthon marad. Már mindent mondtam neki, de ő nem akar jönni mert az asszonykáját nem akarja meg bántani meg segít inkább otthon.

Szerintem inkább egy nagy papucs lett.

Hogy tudnám rá világítani, hogy legyen újra a régi?



2015. máj. 1. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Komoyan elvarnatok, hogy hagyja otthon a feleseget egyedul a nemregen szuletett gyerekevel, mert ti meg a kamaszkorotokat elitek, buliztok, isztok es lereszegedtek?

Gondolj mar bele, ha Te lennel az o helyeben!

2015. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szegény unokatesód! Mekkora tuskó unokatesója van...
2015. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jó lenne ha jóval többet el jönne.

Ha nekem lesz majd egyszer ugyan ez akkor is a barátaim az elsők között vannak és nem hanyagolom el őket egy nőért.

2015. máj. 1. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg a gyerekedért... ugye.


Kölyök vagy még (szellemileg és szociálisan), majd kiderül, kinövöd-e, vagy egy jó nagy s.fej leszel.

2015. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem papucs lett, csak felnőtt, és megtanult felelősséget vállalni. Ha meg a barátságnak az az ismérve, hogy hányszor mentek el piálni meg bulizni... hány ées vagy, 15????...
2015. máj. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szégyellhetnéd magad!

Amúgy meg nem gondolod, hogy neki kellemesebb a párjával és gyerekével tölteni az időt nyugiba otthon mint egy füstös, büdös kocsmában ülni?

Természetes hogy ez a fontosabb neki! Az lenne a fura, ha a haverokat tartaná előbbre...

2015. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!