Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek is nagyon gáz...

Szerintetek is nagyon gáz hogy a nővérem lánya ilyen ruhába jött el hozzánk?

Figyelt kérdés
Nem akarok regényt írni annyi a lényeg hogy tegnap eljöttek hozzánk a nővéremék és nekik van egy 16 éves lányuk akik elég magas és kicsit husis lány.Eljött egy ilyen régi kinőtt 3 számmal kisebb pólóban az egész hasa ki volt belőle állandóan húzgálta lefelé.Na meg egy ilyen macskanadrágba amin szinte át lehetett látni.Az is úgy feszült rajta hogy minden látszott.Hogy engedhetik meg neki?Az én lányaim olyan szépen fel voltak öltözve.
2015. máj. 2. 13:24
 1/7 anonim válasza:
29%

IGen,az,de nem tudsz ellene tenni semmit,max.megmondod a nővèednek,hogy öltöztesse fel rendesen.

Ha a te lányaid szépen vannak öltözve,akkor örülj neki!

2015. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Gáznak gáz, de nem tudsz vele mit csinálni. Nővérednek kellene elmagyarázni, hogy hogyan kell normálisan felöltözni.


Nekem volt egy ismerősöm. Ő egy normál magasságú nő, de egy időben felszedett jópár plusz kilót főleg a hasára hízott kb 2 ruhaméretet biztos változott, de ő is a xs-s-es ruhákba préselte magát. Aztán egyszer felvett egy szép maxiruhát valamilyen magassarkúval és mondtuk is neki, hogy milyen csinos(nem lógott ki belőle az úszógumija és tényleg előnyösen állt rajta a ruha szóval nem hazudtunk).

Ez elég régen volt nem tudom, hogy azóta hogy néz ki.

2015. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Én a helyedben nem különösebben foglalkoznék a nővéred lányával. Nem a te gyereked, így nem sok jogod van beleszólni abba, hogy hogyan öltözködik, még ha "gáz" is.
2015. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nézz körül az utcán, a nők jó része nem tudja, hogy a cicanacit milyen alkatra találták ki... na meg hogy azt hosszú pólóval kellene felvenni. 16 éves, a kilógó has még egy dolog (lenne, ha szalonképes hasa lenne), azon én annyira nem is akadtam fenn, de marha sokaknak nincs önkritikájuk, nem látják, hogy finoman szólva nem olyan az alakjuk, hogy azt egy olyan szinten testhezálló cuccban kéne mutogatni, mint a cicanaci. Mivel a kiscsaj 16 éves, gondolom ész nélkül megy a divat után, és ő se nagyon látja, milyen förtelmesen néz ki. Az ő korában még elmegy, az a ciki, amikor ezt 10-20 évvel idősebbek csinálják :D
2015. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem minden tini tudja, mi áll jól neki, sajnos. Én sem tudtam ennyi idősen, anyukámat pedig sosem érdekelte különösebben, hogy akár ő, akár én hogyan öltözünk. Nekem az volt a szerencsém, hogy keresztanyám elkezdett kedvesen, nem bántóan segíteni, tanácsokat adni. Valószínűnek tartom, hogy tesódéknál nem "megengedésről" van szó, csak tojnak rá. Ebben az esetben a lány nem megszólásra, hanem egy-két jó szándékú, jókor felvetett tippre szorul.
2015. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is hogy hájas inkább olyan kis vastag, erősebb testalkatú.Na de akkor is...
2015. máj. 2. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted egy 16 éves!! lány megkérdezi, hogy a szülei szerint mit kellene felvennie, vagy engedélyt kér tölük arra, hogy azt vegyen fel, ami neki tetszik?


Mert ha erre igennel válaszolsz, akkor elfelejtetted, hoyg te milyen voltál 16 évesen és a gyerekeid is vagy kisebbek, vagy teljesen elnyomod öket.


Lehet, hogy nem szépp az öltözete, nem illik az alakjához - de a tinikor ezzel jár, a gyerek keresi magát.

2015. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!