Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rokonom elvált nő és úgy...

Rokonom elvált nő és úgy keres társat (többek között a neten) hogy már nyomoz hogy nem e nőzik, csajozik, van valakije, normális ez?

Figyelt kérdés

gondolom ha valakinek van is partnere de társat keres, lehet hogy attól még szépen le fog tisztulni idővel a kép és képes lesz hűségben szereteben élni választottjval.

mgyarán az hogy ki hol állt, vagy hol tart attól még nem kellene fekete kappal indulnia, sokan égetnek több vasat a tűzben közben életük párját szeretnék megtalálni, és ha sikerül akkor minden ok.

valamint eléri a face profilt már keresi is a közös ismerősöket azokat kifaggatja az illetőről

és több néven is regisztrál a társkeresőre hogy tudja mit mond egyiknek másiknak

erre mondtam neki, hogy ez nem jó, mert minden ember minden emberrel máshogy beszél, mást írhat neki ami nem egyezik, mert valaivel lehetünk őszinték, valaki előtt meg nem adjuk ki magunkat, nem nyílunk meg.


2015. máj. 7. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is gáz, ha valaki a párja mellett társkeresőn csajozik. Gondolom nagyon bizalmatlan már, ezért viselkedik így.


Egyébként még jó, hogy olyannal nem is kezd, aki több vasat tart a tűzben, ez a normális szerintem.

2015. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Neki olyan az értékrendje, hogy nem randizik olyannal, akinek van valakije. Én ezzel teljesen egyet is értek. Hogy ennyire bizalmatlan, annak nem tudom, mi oka lehet, talán volt már rossz tapasztalata.

Egyébként sajnos a netes ismerkedésnél nagyon könnyen átverhetik az embert.

2015. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Ennyire bizalmatlannak nem jó lenni, de az biztos, hogy az internetes társkeresés nagyon rizikós. Magánvéleményem az, hogy ha valaki több vasat tart a tűzben, akkor a régieket még okkal nem zárta le, tehát tiszta lappal, tiszta szívvel nem tudja belevetni magát az újba. Hozza magával a le ne tisztult sérelmeket, problémákat, amelyet tuti, hogy gondot fognak okozni az új kapcsolatban.
2015. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kiszemelt pasi ismerőseit faggatni facebookon nagyon gáz. Az viszont tuti, hogy sosem kezdenék olyan lelki nyomorékkal, aki már eldöntötte, hogy másik társat keres (vagy csak szeretőt), de attól még simán kapcsolatban van valaki mással. A felnőtt emberek vállalják a döntéseiket és nem használják ki mások szeretetét a saját kényelmükre. Aki ezt megteszi egy emberrel, az a többivel is megteszi. Ha több személlyel ismerkedik, mert keresi az igazit, az érthető. Ha van egy fix partnere, és mellette keres, no az nem hogy fekete lappal indul, hanem sehogy.
2015. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak szerintem érdees hogy lehet így neki menni a társkeresésnek hogy előre féltékenykedik az ember, meg keresi hogy biztos van valakije az összesnek, stb..
2015. máj. 7. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon gáz, amit csinál.


Akár neten, akár élőben, kockázat mindig van.


Számomra nagyon megalázó lenne, ha kiderülne, hogy nyomoztak utánam. Nem azért mert valami rejtegetni valóm lenne, hanem mert ez nem egy normális viszonyulás. Ha ilyet megtudnék, biztos szakítanék.


Szerintem ha eleve így áll a dologhoz, akkor inkább ne is keressen senkit és akkor majd nem csapják be.

2015. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megértem. Miért pazarolja az idejét olyanra, aki mást ír, és mást tesz? Ő tényleg társat keres, nem akarja, hogy kihasználják. Igaza van.
2015. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engem kereshet :D soha nem csajoztam, nem ismerkedtem, nem csaltam meg senkit, igaz soha nem is dolgoztam nem kerestem pénzt egész nap elfekszem az ágyon és tv-zek a testvéreim tartanak el. 28/F
2016. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!