Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normális dolog, hogy miután...

Normális dolog, hogy miután friss lottózóként ebben a hónapban már kétszer nyertem emiatt az egész családom lottózni kezdett?

Figyelt kérdés

Első héten 35. 000 ft- ot nyertem, ma lotto Jokerrel 10. 000 ft-ot.

Ritkaság, hogy valaki ennyire hamar sikerrel jár és nyer a lottón?


2015. jan. 24. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Mindjárt elkezdem én is :D
2015. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Milyen fajta lottóval játszol és milyen módszerrel?Úgy értem, a megérzéseidre hallgatsz, vagy valami logika szerint?

Egyébként nem csodálom, hogy kedvet kaptak.Én egyszer lottóztam életemben.6-os lottón.Úgy, hogy sajnos ott kézi és gépi sorsolás is volt és az összes számot eltaláltam de olyan módon, hogy fele kézi, másik fele gépi sorsoláson jött ki és úgy gyakorlatilag semmit nem nyertem.Olyan dühös lettem, hogy el is menta kedvem teljesen.azóta nem lottóztam.

De múltkor mikor volt lottósorsolás a tv-ben, két számot bemondtam előre, pedig csak úgy poénból kimodtam őket és basszus tényleg azt húzták :D Aztán jót nevettünk a családdal, meg is beszéltük, hogy csak kéne lottózni.Na talán majd egyszer...

2015. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdők szerencséje
2015. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Semmi logika csak megérzés alapján.


Kezdők szerencséje hamar végetér, minden kezdő szerencsés?

2015. jan. 24. 21:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden kezdő szerencsés, gratula.
2015. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nyertél, az teljesen véletlen.

Az, hogy ettől a rokonaid is fellelkesültek, az is teljesen természetes, az emberi természet ilyen, habár nyilván nem logikus (mivel a Te nyereményedtől teljesen független az ő nyerési esélyük), viszont ugyebár az ember nem logikusan működő lény.


Összefoglalva: mindkét dolog normális, igen.

2015. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Miért baj, hogy a családod is játszik? Nem értem.
2015. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Mi ez? Az idióta kérdések éjszakája? Hogyan mikrózzon popcornt, hogy a család ne járjon rá, most meg ez?
2015. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-es. Lottómódszer. Ezen jót nevettem.
2015. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2-es. Az inkább Skandináv lottó lehetett, ott van két sorsolás.
2015. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!