Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez csak nekem furcsa?

Ez csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés
Nagybátyám olyan furcsán viselkedi velem. Tegnap ültem és egyszer csak azt vettem észra, hogy a hajamat cirógatja és azt kérdezte, hogy most mostam-e meg? Utána ahogy mellettem ment el eléggé hozzámsimult, a karomat szorongatja, jópofizik. Mi baja van?
2015. jún. 1. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom lány vagy. Hány éves?

Nekem nagyon rossz előérzetem van: szerintem szexuálisan érdeklődik irántad! Ha alkalma lenne rá, erőszakkal vagy csábítással magáévá is tenne.


SOHA NE MARADJ VELE KETTESBEN!!!


Lehetőleg csak a szüleid jelenlétében találkozz vele. Ha még egyszer gyanús dolgokat művel, akkor mondd el ezeket szüleidnek is!

2015. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyanús, hogy akar tőled "valamit".

Amit az első válaszadó írt, ahhoz mindenképp tartsd magad. Az én nagybátyám is művelt ilyesmiket, célozgatott dolgokra régen.. Ne maradj vele soha kettesben. Én mindig elkerültem még a tekintetét is, ha hívott nem vettem fel (akármiért is hívjon), mikor írt közösségi oldalon soha nem válaszoltam rá. Azóta szinte csak akkor váltunk 1-2 szót, ha nagyon muszáj, mikor pl. összejön egy évben, legfeljebb ötször a család.

2015. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy maradjon távol tőled, és szólj a szüleidnek. sos!!
2015. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!