Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak? Hogyan béküljun...

Mit csináljak? Hogyan béküljunk ki?

Figyelt kérdés
Összevesztem unokatesómmal, akivel hosszú évekig nagyon jó volt a kapcsolatunk, mintha a nővérem lett volna. Egy buliban 3 hete részegen hülyén viselkedett és megbántott. Valamennyire haragszom rá, viszont nagyon hiányzik. Sokmindent megbeszéltünk és sok időt töltöttünk együtt. Ő pontosan tudja, hogy hülyén viselkedett, mert másnap megpróbált jópofizni azzal, hogy elküldött egy könyvet, amit korábban kölcsönkértem tőle. Felhívtam és megköszöntem neki. De nem kért bocsánatot és azóta nem is keresett. Mivel közel lakunk egymáshoz, ezért gyakran találkozunk, de csak köszönünk egymásnak és továbbmegyunk. Régebben ha egy nap akár kétszer is találkoztunk, vagy fél órán keresztül beszélgettünk. Tudom, hogy ő is rosszul érzi magát ez miatt, látom rajta. De akkor miért nem kér bocsánatot? Nem akarom én kezdeményezni a békülést, mert ő viselkedett bántóan.

2015. jún. 20. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy részeges esti-partin való viselkedés ne múljon a kapcsolatotok. Én is voltam ittas, voltam ittas emberekkel bulizni, de nem ezen múlt a barátság. Pedig elég színes szókincset és viselkedési skálát tudtunk produkálni...
2015. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, nem is emlékszik pontosan, hogy megbántott, ha részeg volt. Nehogy már ez legyen a "válóok" :)

Kezdeményezz te!

2015. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem is emlékszik arra amit csinált, mert ittas volt, de látja rajtad, hogy haragszol rá. Én is voltam már ittas és láttam már ittas embereket, de soha nem haragudtam azért, ahogy viselkedtek (max. aznap, amíg hazacibáltam őket) és rám se haragudtak. Kezdeményezz, mert egy buliban elhangzott bántó mondaton ne múljon a barátság.
2015. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Emlékszik rá, megkérdeztem a testvérétől. Azt mondta, hogy tudja, hogy mit csinált, csak túl büszke, hogy bocsánatot kérjen és kezdeményezzen.
2015. jún. 20. 18:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!