Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha titeket nem hívnak meg...

Ha titeket nem hívnak meg valahova, utána célozgatnátok a dologra?

Figyelt kérdés
Komolyan teljesen össze vagyok zavarodva: velem van valami nagyon nagy baj, vagy ez tényleg pofátlanság? Adott egy családi összejövetel, a sógorod (házastársad testvérének a házastársa)családja rendezi, tehát neked nem is rokonaid igazán, de még a férjednek/feleségednek is csak szegről-végről. Tennél rá megjegyzést alkalomadtán a sógorodék előtt, hogy titeket (miért) nem hívtak meg?

2015. jún. 29. 00:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Csak akkor ha jó a kapcsolat. :D Ha nem akkor lehetne akár testvér is teljesen felesleges.
2015. jún. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%
Milyen családi összejövetel? Milyen a kapcsolata a párodnak a tesójával? Ezt inkább neki kéne megbeszélni, nem neked.
2015. jún. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

:) Ha olyan jó a kapcsolat, akkor valószínűleg nem hagynak ki a buliból...:)

Ha kihagytak, akkor annak nyilván volt valami oka.A kérdés épp azért merült fel bennem, mert egy ilyen esetben én inkább elgondolkodnék, hogy vajon miért maradtam a körön kívül, és nem célozgatnék rá. De lehet, hogy az én gondolkodásomban gyökeredzik a probléma.

2015. jún. 29. 00:59
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem jó a kapcsolat akkor nem is értem, hogy miért várod, hogy meghívjanak. :D
2015. jún. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező az aki nem hívott meg valakit, ha jól értelmezem. Ha célozgat rá, akkor vagy nem foglalkozol vele, vagy tisztázod vele, hogy miért nem hívtad meg ennyi. Nem kell ez a gyerekes haragszom rád játszmázás.
2015. jún. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Duenna ***** válasza:
29%
Én nem foglalkoznék a dologgal. Ha egyébként meghívnak magukhoz, és ti is őket magatokhoz, akkor szerintem nincs jelentősége, hogy benneteket nem hívtak meg. Valószínű, időnként más családtagokat hívnak meg magukhoz. Van ilyen. Ez még nem jelenti, hogy vége a családi/baráti kapcsolatnak.
2015. jún. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Jól értem, az a problémád hogy a sógor családja által rendezett osszejovetelre nem hívtak meg? Arra nem is kell. Nem rokonaid, hacsak nem vagy velük nagyon jóban, semmi közöd hozzájuk.
2015. jún. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem

Semmi közöm hozzá.

Ha jőban vagyunk is szívük joguk csak a szűk családdal, vagy a sőgorom társának családjának ismerőseivel tartani bármit is..


Vegiggondolom, szerintem a a sőgorom feleségének a tesőjának az esküvőjéresem hívtak minket, pedig szoktunk hozzájuk sütögetni es bogracsozni menni..


Ráadásul hatamas bunkóság celozgatni, akarmennyire is jo an avgyunk..


Miert gondolod, hogy illett volna titeket meghívni?

2015. jún. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
#3: Nem te maradtál elsősorban a körön kívül, hanem a férjed, mert az ő tesókáról van szó. Szóval ezt neki kéne lemeccselni, nem neked.
2015. jún. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
En nem celozgatok, ha valakivel valami problemam van akkor megmondom neki egyertelmuen.
2015. jún. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!