Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Visszavonni a koszorúslányfelk...

Visszavonni a koszorúslányfelkérést ez esetben?

Figyelt kérdés
Még anno felkértem a leendő sógornőmet koszorúslánynak, eleinte örült neki, most viszont állandóan kerüli a dolgot. 2 hónapig válszra sem méltatott, hogy mikor hol találkozzunk, most 2 hete próbálom elédesgetni a varrónőhöz, de mindig leráz, hogy ne zavarjam. Oké, elment Soundra, nyilván nem tud eljönni, ahogy hazajött, írtam neki, hagyjam békén, nem akar ezzel foglalkozni, most mert dolga van. 1000x megkérdeztem, akarja e ezt? Megmondani megmondná, hiszen bárkinek gátlástlanul kimondja a véleményét legyen az bármilyen sértő, szóval nem udvarias akar lenni. Most a hetekben szakított a pasijával, megértem, hogy rossz, de a varrónőnek meg kéne vennie az anyagot és elkezdeni a munkát, mert különben semmilyen ruha nem lesz. Kezd elegem lenni abból, hogy állandóan süket fülekre találok, szeretnék haladni a tennivalókkal. Ilyen mértékű rugalmatlanság mellett visszavonnátok?
2015. júl. 16. 11:15
1 2
 1/12 acelsziv ***** válasza:
75%
adj neki határidőt. Ha holnap este hatig nem jelentkezik és nyilvánít álláspontot, akkor nem lesz koszorúslány. Ennyi
2015. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem simán visszamondhatod. Előadhatod úgy is, hogy még te legyél a jófej: "Látom, hogy most nincs kedved ezzel foglalkozni. Megértem, mert tudom, hogy sok a gondod/dolgod. Nagyon sajnálom, de semmiképpen sem akarom erőltetni."
2015. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Már régen felkértem volna mást.
2015. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Nincs ezen mit szèpítgetni , jófejkedni . Megtetted a rád eső részt , nyilvánvalóan tojik az egészre. (Sound szórakozás meg nem kifogás szerintem főleg , hogy rég lecsengett.. Másrészt mivel sógornő ezekszerint párod tesója.. Testvérremel nem tudnám ezt megtenni akkor sem ha pl útálom a mennyaszonyt. )megmondanám neki őszintén , hogy "Hali ekkor meg ekkor megyünk a varrónőhöz , amennyiben nem akarsz jönni abból sincs gond megértem , és ez esetben koszorúslány helyett , vendégként várunk sok szeretettel. Esküvő esetén az ifjú párhoz igazodunk mindog nem pedig egyikük vélhetően egyikük tinédzser testvéréhez.
2015. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki,h jövő héten megyünk anyagot venni, ha addig nem jön, akkor sajnos nem tudom neki biztosítani a ruhát és így nem tud koszorúslányként részt venni az esküvőn.
2015. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Rég elküldtme volna a francba, miért puncsolsz neki? Magasról szarik az esküvősdire, csak nem akarod belátni.
2015. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
28 éves :D nem puncsolok neki, csak normalisan szeretek kommunikalni.
2015. júl. 16. 13:53
 8/12 anonim ***** válasza:

ha szakított a pasijával, akkor innentől kezdve nincs miről beszélni. feltételezem nem is akar ott lenni az esküvőn, így hogy már nincsen semmilyen köteléke a családhoz.

írd meg neki, hogy te szeretted volna, hogy ő legyen a koszorúslány, sajnálod, hogy nem akarja vállalni, de megérted. ennyi , felkérsz mást.

2015. júl. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolso, nem ertem. Miert ne lenne koteleke a csaladhoz?
2015. júl. 17. 13:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha még ki is jelenti, hogy hagyjad békén ezzel, nem akar vele foglalkozni, meg nem is ír vissza az üzeneteidre, akkor eléggé nyilvánvaló, hogy a háta közepére sem kívánja az egész koszorúslánykodást, csak egy nyűg a nyakán.

Én közölném vele, hogy a viselkedéséből leszűrted, hogy nemigazán akar koszorúslány lenni, megérted, és szívesen várod őt az esküvőn akkor csak sima vendégként, a koszorúslány szerepét meg akkor másnak adjátok. Pont. Nem kell ragozni, nem kell szépíteni meg köríteni. Ha erre nem ír semmit, akkor valószínű ő is így gondolta az egészet.

2015. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!