Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Visszavonni a koszorúslányfelk...

Visszavonni a koszorúslányfelkérést ez esetben?

Figyelt kérdés
Még anno felkértem a leendő sógornőmet koszorúslánynak, eleinte örült neki, most viszont állandóan kerüli a dolgot. 2 hónapig válszra sem méltatott, hogy mikor hol találkozzunk, most 2 hete próbálom elédesgetni a varrónőhöz, de mindig leráz, hogy ne zavarjam. Oké, elment Soundra, nyilván nem tud eljönni, ahogy hazajött, írtam neki, hagyjam békén, nem akar ezzel foglalkozni, most mert dolga van. 1000x megkérdeztem, akarja e ezt? Megmondani megmondná, hiszen bárkinek gátlástlanul kimondja a véleményét legyen az bármilyen sértő, szóval nem udvarias akar lenni. Most a hetekben szakított a pasijával, megértem, hogy rossz, de a varrónőnek meg kéne vennie az anyagot és elkezdeni a munkát, mert különben semmilyen ruha nem lesz. Kezd elegem lenni abból, hogy állandóan süket fülekre találok, szeretnék haladni a tennivalókkal. Ilyen mértékű rugalmatlanság mellett visszavonnátok?
2015. júl. 16. 11:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is csak annyi jön le ebből, hogy a sógornődnek ez a dolog csak egy púp a hátán, és nem akarja az egészet.


Én nem várogatnék, megmondanám, hogy rendben, vettem a lapot, keresek másik koszorúslányt és kész. Ha mindig "leráz", az eléggé egyértelmű utalás, hogy nem akarja a dolgot. Ami meg nem megy, azt nem kell erőltetni. A végtelenségig nem lehet várni, így minél előbb lépni kell az ügyben.

Keress másik koszorúslányt, a sógornőd meg max vendégként jön, és nem koszorúslányként.

2015. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Vicces, amikor meg csak szo volt az eljegyzesrol, onkentnt jelentkezett, kijelentette, hogy o koszoruslany lesz. Megmondom a varronknek, hogy vegye meg az anyagot nyugodtan, egyel kevesebb koszoruslany lesz.
2015. júl. 18. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!