Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most komolyan akkora baja...

Most komolyan akkora baja lesz ettől egy két éves gyereknek? Emiatt kell velem üvölteni?

Figyelt kérdés
Nővéremék jöttek hozzánk "nyaralni" egy hétre (én még gimis vagyok, vagyis a szüleinknél vagyok itthon). Nővérem, férje meg a két éves (vagyis inkább két és fél) gyerekük. Én a szobámban kockultam, és közben chipszet ettem, amikor bejött nővérem a gyerekkel a kezében. A kicsi nyúlt a chips felé, én meg a kezébe adtam egyet, mire a nővérem leüvöltötte a fejemet, hogy "ne mérgezzem meg a fiát azzal a sz*rral". Egyetlen szem volt, én nem hiszem, hogy egy ekkora gyereknek attól baja lenne. Tényleg én szúrtam el? Azóta nem szól hozzám.
2015. júl. 27. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Dehogyis Te szúrtad el! Amúgy mit esznek általában tesódék? Nem hiszem, hogy csupa egészséges, adalékanyag és színezék meg mittudomén mi mentes kajákat! Egyszeri alkalom nem is árt meg. Kérdezd meg tole, mi lesz ha oviba kerul a gyerek, majd suliba, mi lesz ha a haverok elhivják pizzázni....
2015. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Akkora bajt nem csináltál, hogy ne lehetett volna normális hangnemben közölni veled, hogy a nővéred ellenzi a chipset. Jó bunkó nővéred van, ha emiatt nem beszél veled.
2015. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Áprilisban volt 2 éves a fiam. Ritkán veszünk chipset, de akkor ehet belőle.

Inkább kukót, sajtos tallért szokott rágcsálni.

Ennyitől nem mérgezted meg.

Legközelebb csak annyit mondj neki: "Nyugi tesó, nem fűvel kínáltam!" :-)

2015. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

Nem csak, hogy bunko, de szanalmas is es gyerekes...sosem ertettem ezt a "nem szolok hozzad" dolgot...mire jo ez? A problemak megoldasa a kommunikacio.

Kerdezo, beszelgess el a novered ferjevel, hogy miert akkora baj ha chipset eszik a gyerek.

2015. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Most rászoktatod az intenzív, mű izekre, és rendes kaját nem lesz hajlandó enni... Tapasztalat, láttam mások gyerekein, aztán meg csodálkoznak ,hogy jajj de hát miért finnyás.
2015. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Semmi rosszat nem tettél. Legközelebb kérdezd meg, hogy adhatsz-e neki, ami épp a kezedben van, talán így tisztább. De azt, hogy nem szól ezért hozzád és leüvölti a fejed, enyhén túlzásnak érzem.
2015. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%

Ha elotte megkert ra hogy ne adj a gyerekenek ilyen xarokat, akkor jogos.


Ha nem volt meg szo rola akkor tulzott reakcio.

2015. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nem kért meg. Nem is nagyon beszélünk, most is csak annyit akart, hogy mennek a játszótérre és elviszik a kulcsot. (Anyuék dolgoznak.)
2015. júl. 27. 12:59
 9/16 anonim ***** válasza:
98%
Senki nem szokik rá a chipsre azért, mert 1-2 alkalommal eszik belőle. A másfél évesem is evett már pár szemet, mégis a főtt ételeket eszi nagy örömmel, házi koszton él. Nem szimpatikus egyik véglet sem. Sem a műkaján élés, sem a teljes tiltás. Ahogy az életben mindenben, ebben is meg lehet találni az egyensúlyt.
2015. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%

Nekem négy gyerekem van, elvétve esznek ilyesmit, viszont ettek már ekkora korukban.

Persze, hogy tele van mindenféle mesterséges izével, - de ebben a világban nőnek fel azok a gyerekek, tehát 10 év múlva is olyat fognak enni.


A leüvöltés erős túlzás, a nem áll szóba veled meg erősen infantilis -biztos, hogy nem ő a kétéves? XD

2015. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!