Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom volt legjobb barátnőjén...

Lányom volt legjobb barátnőjének a szülei miért nem veszik komolyan, hogy a gyereknek beilleszkedési zavara van?

Figyelt kérdés
Lányom volt legjobb barátnőjéről van, szó,a lány már elűzte maga mellől az összes eddigi pár szem barátnőjét is a viselkedése miatt,de ő otthon mindig másik a félt állította be hibásnak,hogy ő verte át stb.Ezért a szülei is a másik félt,ebben esetben a lányomat mondják el mindennek,hogy a lányom átverte,lenézte,nem segített neki,ezért bukdácsol az iskolában.Pedig az ő leányukkal valami nincs rendben,nem beszél szinte senkivel,csak akit ki tud használni,nehezen alakít ki kapcsolatokat,akivel meg jóban van,annak állandóan hazudik.Nem tanul,burokban nevelik otthon,eljöttek hozzánk is,hogy a lányomat elmondják mindennek.
2013. jan. 4. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves?
2013. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
21
2013. jan. 4. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Nevelési probléma ez inkább. Az a baj hogy a lányukat nem úgy nevelik ahogyan kellene, nem szoktatták rá szerintem kisgyerekkorában a közösségi életre, szerintem ovis korban érhették őt olyan sérelmek ami miatt ilyen lett és a szülei nem vették észre hogy problémája van a beilleszkedésben és lehet ahogyan eddig nevelték úgy jó lesz a későbbiekben.

Nemtudom hányéves szerintem olyan 15 év körüli lehet legalább is ezt veszem le az írásodból.

Az hogy az iskolában bukásra áll dolgokból az már megint más tészta mert lehet a tanulás nem megy neki igazán, az is lehet hogy bántják őt az iskolában. Most nem tudom hogy a lányod mit mondott el róla és mi igaz belőle és mi nem, mert lehet dühében túlzásokba is esett de azért szerintem a szülei a nagy hibásak ebben hogy burokban nevelik. Persze ez7en még lehet változtatni olyan 20-22 éves óráig változhat így az ember. A lényeg az hogy nagy erőt kell fektetni abba hogy a társaságban megállja a helyét még idegenek közt is ha úgy alakulna mert én is 2 év alatt 4 új társaságba keveredtem bele ahol számomra teljesen idegenek voltak én sem voltam az a nagyon beilleszkedő ember de megálltam a helyem mert rávoltam kényszerűlve meg úgy jó is volt. Ha a lány nem lenne ilyen hogy állítólag átver másokat meg nem hazudna összevissza akkor sok barátja lenne akik kiállnának mellette mindenben.

2013. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 Ez egy mondat?


Szerintem ez a lány eleve rosszindulatú.Nekem is volt egy ilyen barátnőm.Igaz,neki alapból nem volt jó családi háttere,de a testvére érdekes módon sokkal normálisabbnak tűnik.Szerintem nincs annak a lánynak semmi problémája,csak simán gonosz és ezt észrevették a többiek,ezért nem állnak szóba vele.

2013. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen,gonosz,és neki van egy 14 éves öccse,sokkal értelemesebb a srác
2013. jan. 4. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az osztálytársait tudta manipulálni, a saját családja miért lenne pártatlan?
2013. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!