Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért hitték azt a szüleim,...

Miért hitték azt a szüleim, testvéreim, hogy még 13 évesen is hiszek a Mikulásban, Jézuskában? Komolyan ennyire h. ülyének vagy tudatlannak néztek? Pedig azért nem mondanám magam egy buta gyereknek.

Figyelt kérdés
most 15/L vagyok, de a szüleim és testvéreim még 13(!!!) éves koromban is azt hitték, hogy hiszek a Mikulásban, Jézuskában. Pedig akkor már 6.-os (később kezdtem a sulit, nem buktam) voltam! És már sok-sok éve nem hittem benne. Na jó az igaz, hogy ezt nem nyilvánítottam ki szóban, de azért gondolhatták volna hoigy azért egy 13 lány már nem hisz ilyesmikben. Amikor oda anya a mikuláscsomagot azt mondta hogy a Mikulás hozta. Karácsonykor a szobámban voltam amikor kopogott a "Mikulás". Anya meg mondta menjek gyorsan és nézzem meg mit hozott és köszönjem meg neki... Azért eléggé bántott hogy ennyire dedósnak néztek. Tudom hogy azóta 2 év eltelt, de azért mégis...
2014. okt. 23. 11:17
 1/8 A kérdező kommentje:

13 éve lány*

oda adta anya*

2014. okt. 23. 11:22
 2/8 A kérdező kommentje:
mit hozott a "Jézuska"
2014. okt. 23. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznek butának. Játszanak, próbálják megőrizni a gyerekkort magukban is,meg benned is. Különben van Mikulás,meg Jézuska is, csak benne kell lenni a játékban.
2014. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Johann Sebastian Bach hitte Jézus Krisztust.

http://www.youtube.com/watch?v=S6yuR8efotI

Ezért az ő karácsonyi ajándéka nekünk, "Jézuskától" ihletetten, a mi szívünkben van. Minden műve végén megköszönte az isteni ihletet, hogy ezt az ajándékot adhatta az embereknek. S.D.G. Soli Deo Gloria írta a művei végére- Egyedül Istené a dicsőség. Ha a szüleid ajándékot vesznek neked, szeretettel, olyat, aminek gondolják szívből örülsz, akkor azt a "Jézuska" hozza. Nem egyszerű amit írok, lehet, hogy csak évek múlva fogod megérteni. Azért mondják egyszerűen a gyerekeknek: az angyal hozta, Jézus születése napjára.

2014. okt. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Miért,nem létezik a mikulás?!
2014. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Legyél jó kislány mert virgácsot kapsz!
2014. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy csomó komoly(?), felnőtt ember hisz a Jézuskában, Istenkében, szellemekben, Mennyországban, patás Ördög bácsiban a villás farkincájával, Xenu nevű űrlényben (gy.k.: szcientológia), démonkában, vándorló lelkekben és egyéb kitalált idiótaságokban.


Ehhez képest egy hatodikos gyerek miért ne hihetne a Mikulásban? Egy piros pongyolás, szakállas bácsi tudományosan sokkal valószínűbb, mint a láncot rázó háziszellem, vagy a kaporszakállú, mindenható, felhőn ücsörgő Isten bácsi.

2014. okt. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Aradiné Judit válasza:

Figyelj Kislány..:)

Én 30 éves vagyok de minden évben Szüleim elővarázsolják a gyermekkori Karácsonyi hangulatot!!

Úgyhogy ha hiszed ha nem hozzánk a Jézuska jön!!...:)

2014. nov. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!