Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csókoloztam az unokatestvéremm...

Csókoloztam az unokatestvéremmel! . Baj?

Figyelt kérdés

Csókoloztam az unokatestvéremmel és szerelmi kapcsolatban vagyok vele..2-dik uncsim.

Elkaphatok valami fertőzést vagy valamit?

Csak csókolozunk semmi más..



2015. aug. 22. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Fertozest a szomszedtol is kaphatsz
2015. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
60%
Nem, ugyan az mintha mással csókolóznál. Ha tovább mennétek, akkor lennének problémák. De ezt a kérdés úgy tetted fel, mintha az nem lenne elég nagy baj, hogy rokonnal csókolózgatsz. Atya úr isten! Próbálj meg vele nem csókolózgatni. Persze ok hogy jól jössz ki vele, mert mondjuk sok a közös vonás. De azért mert rokon! Bocs hogy elég visszataszító ez a válasz, de nem értem meg. Bocs. Meg azoknak is akik így vannak. Tényleg. Csak én nem értem
2015. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Fertőzést tényleg bárkitől összeszedhetsz, de ha a vérmérgezést értetted a fertőzés alatt, akkor annak a lehetősége csak akkor áll fenn ha eggyütt nevelkedtetek. Azaz egy nevelésben részesültök. Remélem érted hogy értem.
2015. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vérmérgezés együttnevelkedéstől? :-D :-D :-D jót röhögtem. Nem kell együtt élni, felnőni, elég,ha vérrokonok vagytok.
2015. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Vérmérgezés, ha együtt nevelkedtetek? :D Hát ez nagyon jó! :D Nem vérfertőzésre gondoltál? Nem ugyanaz a kettő.
2015. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jahh, még mérgezés is. Most meg az jön, hogy ugyanazok vagyunk,másik 71-es :)
2015. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 DuplaKV ***** válasza:

Hát törvényileg nincs gond, még össze is házasodhattok, ha akartok, de gyereket nem ajánlott vállalnotok.

Mellesleg fertőzést nem szedhetsz össze, de szerintem az unokatestvérek, vagy másodfokú unokatestvérek szerelme enyhén szólva is vérfertőzés.

2015. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2015. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Hááát azért szerintem a másodunokatestvér már határeset. Én pl. nem is ismerem az enyémeket, simán össze is jöhettem volna valamelyikkel, és jó sokára derült volna csak ki, hogy rokonok vagyunk, mert az én családom nem igazán van kapcsolatban távolabbi családtagokkal. Nem tudom, hogy nálatok mennyire szoros a családi kötelék, de ha annyira nem, akkor ez azért annyira nem bizarr, mint amilyennek tűnik. A sima unokatestvér az más lenne, de ti egyáltalán nem vagytok közeli rokonai egymásnak.

De persze azt nem lehet előre tudni, hogy a család mit fog ehhez szólni, őket valószínűleg zavarná. Nekem is fura lenne, ha a fiam az unokatestvérem lányával járna. Mondjuk genetikailag már nem problémás egy ilyen kapcsolat, csak azért egyéb szempontok is vannak, na.

2015. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
A normális emberbe bele van kódolva, hogy nem szexel, nem csókolózik a rokonával, nem moccan rá a gyerekére stb. Kivétel aki nem az!
2015. aug. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!