Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csókolóztam a mostohatestvérem...

Csókolóztam a mostohatestvéremmel, egy szobában leszünk a nyaraláson. Beavassam anyát? Lemondjam az utat?

Figyelt kérdés

Májusban költöztek össze a szüleink, 4 éve ismerem a srácot... Eléggé "álompasi". És 2 hete összegabalyodtunk, de csak csók volt.

Jövő szombaton elutazott volna a barátaival Törökországba nyaralni, de a legjobb barátja pénteken eltörte a kezét és agyrázkódása lett, szóval így -1 fő. Anya pedig mondta, hogy akkor menjek el én, úgysem megyek ilyen pihenős nyaralásra a nyáron, megérdemlem.

Egy részem örül, mert tényleg 2 hétig csak pihenek, bulizok és a szálloda is nagyon jó, all inclusive ellátás lesz. Viszont közben ott van az agyamban az, hogy hogyan bulizik a mostohatestvérem a haverjaival... És korlátlan italfogyasztás lesz, amiből szerintem gond lesz. Szóval tényleg, ha a haverjaival van, teljesen elmegy az esze, csak ezt ugye anya nem tudja. Ő az erős, magabiztos fiút látja, aki majd vigyáz rám...

Utaztam már vele (gimi által szervezett út volt) és ott még az országot nem hagytuk el, már hánytak az alkoholtól a buszban, meg tekerték a füves cigit és számolták a "pezcukrokat", ahogy mondták.

Én meg nem akarom, hogy ott valami történjen. De közben meg szeretnék vele menni.


Félek, hogyha ezeket elmondom anyának, akkor ő elmondja a férjének és baj lesz.


Szerintetek? :S


2015. jún. 7. 19:39
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt:

A mostohatestvérem 18 éves, a haverjai 18-20 évesek, én 17 éves vagyok.

A szálloda Bodrumban van, már többször voltunk ott nyaralni. Viszont én picit félek a törököktől, nem is hagyom el a hotel területét. De nem tudom, mi lesz, hogyha ők kitalálják, hogy menjünk el az éjszakába...

(Nagyon nagy a hotel, van benne minden, de eléggé a semmi közepén van.)

2015. jún. 7. 19:42
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

"már hánytak az alkoholtól a buszban, meg tekerték a füves cigit és számolták a "pezcukrokat","


Ilyennek a közelébe se mennék, nemhogy csókolóznék vele.

Eléggé álompasi? Eeeez???


Ne légy bolond.


Hogy elmondd-e anyukádnak: attól függ, milyen a viszonyotok, attól függ, milyen az ő és a férje viszonya, sőt, még attól is függ, milyen ember a férje.

Ezt csak te döntheted el.

2015. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Az utat meg egy frászt mondanám le! :)
2015. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%

Hát... ne mond el nekik.

De lehet,hogy összejöttök,és akkor nem lesz gond, De a szakítás után már igen,mert továbbra is egy fedél alatt kell lennetek.

2015. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

Menjél, és maradj a szüleid mellett.


"már hánytak az alkoholtól a buszban, meg tekerték a füves cigit és számolták a "pezcukrokat"

IGAZI álompasi :D

2015. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Jó, néha túlzásba viszi a bulizást, de ha józan, akkor tényleg nagyon álompasi. Mondjuk nekem akkor is tetszik, ha nincs magánál, de ez lényegtelen.

Na jó, kit hülyítek, odavagyok érte. Először csak a külsejébe "szerettem bele", utána megismertem és mivel folyton megnevettet, de közben segít is, bármi van, ezért tényleg nagyon tetszik...


Anyán nem mindig igazodok ki. Van, amikor mindent megenged, de tényleg mindent.

Máskor meg idegbetegen hív fel semmiségek miatt és kiabál. Szóval nem tudom... Lehet, hogy semmit nem reagálna, de azt is kinézem belőle, hogy elköltöztetne vagy engem, vagy a fiút.


Anyáék nem jönnek, úgy mennénk, hogy a mostohatestvérem, a barátai és én.

2015. jún. 7. 19:51
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
A lila köd 49 árnyalata.
2015. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

Alapból nem engednélek el egyedüli lányként, 17 évesen egy 18-20 éves fiúcsapattal. Úgy, hogy egy szobában leszel egy 18 éves sráccal, aki nem a vér szerinti tesód, pláne nem.

Te ismered édesanyádat, erről azért jó lenne tudnia, és megoldást találni az ügyre úgy, hogy a párkapcsolata ne menjen rá.

2015. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%
Biztos vagyok benne hogy elmennek majd bulizni. Akár több éjszaka is. És téged is rá fognak venni. Viszont tapasztalatból mondom hogy vigyázz magadra, én Bulgáriában voltam hasonló helyzetben és egyszer egyes egyedül elkeveredtem, nagyon rossz volt, főleg amiket hallottam a bolgárokrol. Ha jól tudom Törökország is elég zűrös hely főleg éjszaka. Mindig legyél a közelükben még részegen is. Az útvonalat ahol mentek meg jól jegyezd meg.
2015. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
38%
Ja és amúgy menj el nyugodtan csak az éjszakában vigyázz.
2015. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!