Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Utál a sógornőm, vagy ennyire...

Utál a sógornőm, vagy ennyire érzéketlen? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sokáig gondolkodtam, hogy feltegyem-e a kérdést, mert nem szeretem kibeszélni a családi dolgokat, ezért is próbálom nagy vonalakban leírni részletek nélkül.

Tehát a kezdetek óta észrevettem, hogy a férjem lánytestvére nem kedvel engem igazán, de eddig igyekeztem elnézni felette, úgy gondoltam nem tud sokat ártani. Csakhogy a több mint 10 év alatt már felhalmozódtak a sértések, ezért már elgondolkodtató, hogy mit is kezdjek vele. A sógornőm kint él külföldön, és most az a legújabb ötlete, hogy a férjemet kiakarja invitálni, hogy éljen ott vele azzal az indokkal, hogy csak úgy tud neki munkát szerezni, ha ott él, és addig is taníttatja. Természetesen most is van munkája, csak abban egyet kell értsünk, hogy nem a legjobb számára.

Csak nem értem miért kell neki minden áron olyan perspektívát választania, aminek az a kimenetele, hogy hónapokig nem láthatjuk egymást. Ugyanis közölte velem, hogy egy-két havonta jöhet csak haza. Ez tényleg jó ötlet, ettől még a jelenlegi munkaadója is kegyelmesebb.

Meg kell említsem, anno amikor összeházasodtunk, a buli végén amikor beszélgettünk, hogy ki melyik autóba ül, megkérdezte a kedves sógornőm, hogy "miért? én is megyek?"

Nem, dehogy én a nászéjszakát a szüleimmel szándékoztam eltölteni :-D

Tényleg nem tudom, hogy ennyire nem fogja fel a házasság intézményét és egyszerűen érzéketlen, vagy kiváltképp engem utál ennyire? A férjem szerint csak nem fogja fel, de én ebben már nem vagyok ennyire biztos.


2015. szept. 8. 10:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

nos fő kérdés férjed felnőtt ember vagy egy zsák krumplit, amit csak hurcolásznak?

ha az első, akkor nincs kérdés!

ha meg az utóbbi, akkor menjen nyugodtan, és vissza se kell jönnie

2015. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
1%

Valamire, amit a háttérben rejtegetsz rájött a nő, és a "bűvkörödből" energiakörödből ki fogja vonni a férjedet.


És: jól teszi. Én is ezt tenném a helyébe, ha a testvéremről lenne szó, és rájönnék egy ilyen bulira.

2015. szept. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

1# Aranyos vagy, de a férjem nem egy zsák krumpli és ezt már meg is beszéltem vele. A fő kérdés tényleg az amit feltettem: Ennyire utál, vagy ennyire tapintatlan?

Tudom, hogy nem hagyna el a férjem, viszont túlzottan jóhiszeműen áll a húgához.

Nekem is van testvérem, és tudom ,hogy szereti a férjemet, soha életében nem volt rá egy rossz szava sem, és mindig inkább a házasság mellett áll ki, sőt ha én csinálnék butaságot le is cseszne érte.

2015. szept. 8. 10:21
 4/31 Nuvolyna ***** válasza:
92%

"valamit amit a háttérben rejtegetsz"...neked se lehetnek jó tapasztalataid, ha rögtön erre gondolsz :-)

szerintem ne láss bele túl sokat, ahogy kiveszem a szavaidból, egyedül él a leányzó, és egyszerűen nem gondol bele, hogy milyen a párkapcsolat (feltételezem ezért is élhet egyedül).

Eddigi tapasztalataim szerint az emberek nagy rész jóval egyszerűbb, mint gondoljuk.

2015. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
5%

""valamit amit a háttérben rejtegetsz"...neked se lehetnek jó tapasztalataid, ha rögtön erre gondolsz :-) "


Nem, csak láttam már olyat, és nem egy embernél, mikor energetikailag szívta az egyik a másikát, mint pióca aki a másik vérét szívja.


Momentán pár hete is láttam, hogy képlékeny legyen a dolog: Egy 51 éves férfi 70-nek(!) szó szerint 70 évesnek nézett ki és valóban 51 éves volt. A nőci meg mindenki előtt próbálta a fiatal nőcit játszani, pedig bőszen tapossa a 60-as éveit..

2015. szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy már írtad, eddig is sértegetett az elmúlt 10 év alatt, tehát valószínű, hogy nincs oda érted.

A külföldi munkával viszont biztos jót akar a férjednek, nem hiszem, hogy ellened irányul, téged csak egyszerűen figyelmen kívül hagy.

2015. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
5%
A 70 évest ne öltözködésbe gondold, hanem arc, szem, kéz és egyebek..
2015. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
2# Milyen bulit emlegetsz? Semmi gond amúgy, mert rájöttem, hiba volt úgy feltenni a kérdést, hogy nem árulok el részleteket. Nehéz így ennyi infóval megválaszolni a kérdést? Mert akkor inkább nem várok több választ.
2015. szept. 8. 10:30
 9/31 A kérdező kommentje:

Látom, közben érkeztek még válaszok.

Nem él egyedül, van férje, de csak vannak egymás mellett. Rossz tapasztalatot látott a szülei házasságából is, és az az övé sem valami fényes. Lehet tényleg csak figyelmen kívül hagy.

2015. szept. 8. 10:33
 10/31 anonim ***** válasza:
84%

hogy őszinte legyek, én nem örülnék,hogyha a párom úgy akarna külföldre menni,hogy nem találkozhatunk ezért hónapokig..

akkor már menjünk együtt, de nekem meg nem fordulna a fejem,hogy külön menjünk ki(főleg,hogyha gyerek sincs)

am én még abban nem látok rosszat,hogy hívná ki,hogy kint éljen. aki külföldre megy ki,annak jól jön egy kinti barát vagy rokon a kezdetekben.

egyébként nem sok példát hoztál,hogy miért is utálna téged a sógornőd. nekem ebből az 1 külföldös dologból nem az jön le..az esküvős meg már több mint 10 éve volt.más nincs a rovásán?

2015. szept. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!