Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Gáz, ha nem szívesen segítenék...

Gáz, ha nem szívesen segítenék a sógornőm "barátjának" költözni?

Figyelt kérdés

A férjem húgának van egy krapekja négy éve. Rengetegszer szakítottak mar, szerintem mindkettejük hibájából. A srác majd tíz evvel fiatalabb, es a szülei nem örülnek a választottjanak. Ami nem lenne gond, de a srác sem bírja fölvállalni előttük a sógornomet. Amikor utóbbi szakít, olyankor rögtön rájön, hogy a nő élete élete értelme es szerelme, ígér fűt-fát.

Allitolag legutóbb beszélt a szüleivel, es bejelentette, hogy együtt vannak a sógornommel. Szerintem hazudott.

Most pedig költözik, de nem össze a sógornommel (ahogy eredetileg lett volna a Nagy Bejelentés után), hanem másik albérletbe a nővérével.

A sógornom sokat segített mar nekünk, ő vetette föl, hogy segitsunk a srácnak. Ami kínos, mert ő mar sokat segített nekünk (sógornom), de nekünk egyrészt évfordulónk lesz, másrészt rohadtul pipa vagyok a sracra. Segítsek neki nem osszekoltozni a hitegetett, közel 40 éves sógornommel? Aki csináljon, amit akar, de nem szeretnek résztvenni ebben...


2015. jún. 30. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Évforduló fontosabb. Ezt mindenkinek meg kell értenie.
2015. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
furcsa helyzet.Megértem ha nem akarsz segíteni.Ha nagyon kérlel a sógornőd és lesz időtök évfordulózás közben esetleg belefér,de mindenképp mondd meg a véleményed finoman.Akkor talán megérti miért dilemmáztál.
2015. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

El kellene mondanod tisztán az aggályaidat a sógornődnek. hogy haragszol a pasira és miért. Azt is el kellene mondanod, hogy neki bármikor szívesen segítesz - és talán most is, de az évfordulót is szeretnéd megünnepelni, úgyhogy időpontot kellene egyeztetni.

Ha ilyen őszinte vagy, biztos találtok közös megoldást.

2015. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!