Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A másod unokatesómnak és...

A másod unokatesómnak és nekem egy a vérünk?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy közeli rokon, vér alapján?

az anyám meg az ő anyja édes unokatesok ugy hogy a másodunokatesom nagyapja meg az én nagy anyám édes testvérek.... Titokban kavarunk ebből lehet vérfertőzés ha komolyabbra fordul a dolog??

nagyon félek.... nem kellett volna ebbe belemennem


2015. szept. 20. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag össze is házasodhattok. De hogy nagy balhé lesz belőle a családban azt borítékolhatod. Más kérdés, hogy nekem mondjuk ilyen közeli rokonhoz nem is lenne gusztusom...
2015. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
még nem volt semmi olyan... hát azt tudom hogy nagy botrány lesz ha kiderűl de nem tervezzük hosszu távra...már megbántam nem is tudom mi volt velem. DE ez annyira közeli rokon??????
2015. szept. 20. 21:32
 3/13 anonim ***** válasza:

Akkor:



Nagyanyád---->Nagyanyád testvére

I I

V V

Anyád ---> anyád unokatesója

I I

V V

TE másodunokatesód


Ha jól értelmeztem a kérdést, akkor így kell elképzelni. Viszonylag közeli rokonok vagytok egymással.

2015. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam a nyilakat, de remélem érted így is.
2015. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem értem mit akartál ird le megint :)
2015. szept. 20. 21:36
 6/13 anonim ***** válasza:

Jogilag nem számít vérfertőzésnek.

De elég perverz szerintem. Főleg, ha összejártok, tartjátok a kapcsolatot.

Ha olyan rokon lenne, akivel nem találkoztok sose, de ti összejöttetek és kiderült, hogy távoli rokonok vagytok, akkor nem gáz.

2015. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
na igen ez az egyik hogy voltam már igy kajak nem tudtuk hogy rokonok vagyunk és mikor elmenem hozzájuk akkor derült ki hogy anya unokatesoja de ez egy másik fiu volt de akkor megbeszéltük hogy az én családomnak ezt nem kell tudni.... ti mitcsinálnátok a helyembe?
2015. szept. 20. 21:43
 8/13 anonim ***** válasza:

Te csak a másod unokatesóudra buksz?

Nem túl közeli rokon.

Ha nem terveztek hosszútávra, akkor inkább most hagyjátok a fenébe, és ne szóljatok senkinek róla

2015. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ja elég jo palik mind :D

de szeretem csak ezért nem tervezek hosszu tavra mert tudom hogy semmi értelme pedig ő is szeret

2015. szept. 20. 21:55
 10/13 anonim válasza:
Nem bence a masoduncsid?
2015. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!