Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim meghaltak, nincs...

A szüleim meghaltak, nincs aki támogasson. Az unokatesómnak meg mindene megvan. Miért hasonlítgatnak?

Figyelt kérdés
Anyukám 12, apukám 17 éves koromban halt meg. Szerintem így érthető hogy hátránnyal indulok mindenben, nincsenek kapcsolataim akik betegyenek dolgozni, nincs aki segítsem nekem stb. Az unokahúgom 2 évvel fiatalabb és neki arany élete van: a szülei elismertek a városukban, vállalkozásuk van, ismeri őket mindenki (pl bemennek az orvoshoz és előre engedik őket, ingyen kapnak a termelőktől gyümölcsöt, a gimnáziumi tanárokkal puszi viszonyban vannak ilyesmi, tehát ők a leg leg) főiskolán tanul (most volt 1 éves) kapott egy autót, millió haverja van, és mindig megkapom hogy "Bezzeg XY-nak szerencséje van, neki minden sikerül, sikeres" de nem tehetek róla hogy szar lett az életem.....Én soha sem fogok tudni így boldogulni mint ők, mert beleszülettek a jóba...
2012. jún. 22. 21:31
 1/6 anonim válasza:
100%
Az élet szar,ezért kell tudni lapátolni!
2012. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te ne hasonlítsd magadat hozzá, hanem a saját életeddel foglalkozz!
2012. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
neked a saját harcodat kell megvívnod, ami akkor is többet fog érni hogyha az xy jobban él mint Te, mert őket belerakták a jóba és Te küzdessz a céljaidért egymagad!
2012. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ki hasonlít hozzá? ne törődj ezzel, életed végéig bánkódhatnál ilyeneken, mindig lesznek szerencsésebb helyzetben lévő kortársaid. Felnőtt vagy már, igyekezz a saját jólétedet megalapozni, így sokkal erősebb, önállóbb leszel.
2012. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kitől kapod meg a "bezzeg ő sikeres!" beszólást? Nem lehet, hogy Te hasonlítgatod magad hozzá? Te mit csinálsz, Te is tanulsz? Egyébként nekem sem volt autóm 19 évesen (29 évesen sem), és sokaknak nincs, nem ebből kellene kiindulni. Annak meg, hogy neki sok haverja van, a személyiségéhez van köze. Biztos Te is tudnál nyitni az emberek felé és barátokat szerezni, csak ne hasonlítgasd magad másokhoz!
2012. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére áldott jó szüleim vannak és aláírom, hogy hatalmas támogatást jelent az életdben, akár tanácsok, akár hivatalos ügyek, vagy csak az engem ért sérelmek szempontjából, DE... egy valamit ne felejts el!

Alám sosem tettek autót, nem tudtak és tudnak benyomni sehova, nem tudnak hatalmas összegekkel támogatni és nincs komolyabb kapcsolatuk semmilyen nagyfejessel. Én azonban úgy fogom ezt fel, hogy minden amit elérek a saját munkámnak az eredménye és büszke vagyok arra, hogy önerőből értem el, nem pedig alám tette valaki!

Ha már nagyon idegesítenek a "bezzeg xy" dumák, akkor el is szoktam mondani, hogy de xy nem a saját munkájával szerezte a kocsiját vagy a lakását én pedig minden vagyonomat abból szerzem és abból is fogom... innentől kezdve pedig nem érdekel xy miket ért el bazi nagy hátszelekkel! :)

2012. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!