Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A sogornőm egy kétszínű?

A sogornőm egy kétszínű?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez milyen ?

Van egy sogornőm, mi 4 en lakunk egyutt a barátom en, az öccse es a sogornőm.

En kint dolgozom kulfoldon szállodában. Volt felvétel es segítettem neki, hogy jöjjön ki velem, legalább tudjanak kezdeni magukkal valamit . De semmi koszonom nem volt benne, mindegy elintéztem neki segítettem mindenben.

Itt sajnos csak szobát tudok bérelni, mert az az olcsó. Viszont ő le sem szar engem kerűlget engem, le néz engem.

A másik lányokkal sokal jobban van a legjobb baratnoje az egyik, tiszta gaz igy ki menni cigizni is a konyhába, mert hozzam sem szol! Tiszta szarul esik!

Ők meg pialgatnak stb

Pedig en segítettem rajtuk.

Most fogunk haza menni 1 hétre

En felmondtam a lakast. Költözök haza Magyarországra . Holnap indulok, de addig is hogy bírjam ki ?

Meg nagyon egoista elvan magátol szalva, meg Hogy neki tobb pénze van mint nekem . Mit tegyek ?

(Ja hozza tennem, hogy en előleg ettem meg az útját, étel szállás minden) de most, hogy neki van pénze 1 szelet kenyeret nem adna ááá... Ami az ővé azt nem szabad, de ami az enyem az alap, hogy kérdezés nélkül elveszi



2015. okt. 3. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Most jó dolgod van még, én a helyedben átköltöznék máshová.
2015. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
na jajistenem, nem értem
2015. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"felmondtam a lakast. Költözök haza Magyarországra . Holnap indulok, de addig is hogy bírjam ki"


Egy egész napot hogyan bírj ki..? Ez komoly.

2015. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Vannak ilyenek. Kár idegeskedni rajta. Majd ha elkezd szekálni, akkor helyre rakod. Nem is érdemes ilyen emberrel foglalkozni. Piálgassanak csak.
2015. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magyarán te most meg akartad vásárolni a barátságát? Attól, hogy szereztél neki munkát, még nem kell, hogy legjobb barátok legyetek.
2015. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!