Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetek feljelentést a szüleim...

Tehetek feljelentést a szüleim ellen? . (többi lent)

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy apám folyamatosan ver, nem kapok normális ételt, és rajtam kivül 2 unokatestvéremmel az anyámmal és nővéremmel élek egy szobában! Az iskolába nem fizetik be a szüleim az osztálypénzt, sosem kapok ruhát, és a ház nagyon romlott ahol élek! nem tudok nyugodt lenni, folyton zaj van és pihenni sem tudok. nem tudok megfürdeni se semmi! a hát folyton koszos, és sáros korhadt a fa padló! nincs normálisan étel, nyugalom, és semmi magánszférám ninsen! és még a szülei mvernek is és folyton orditoznak velem a semmiért is!!!

Tehetek feljelentést a gyámügyön? figyelembe veszik a problémám? már nem birom tovább nagyon rosszul érzem magam!!!!kérem a további válaszokat, elég nagy a probléma és nagyon fontos lenne!



#szülő #Gyámügy #rossz körülmény!
2014. ápr. 26. 18:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%
Persze tehetsz, de készülj fel, hogy ha intézetbe tesznek, ott sem lesz egyágyas szobád.
2014. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha van egy olyan tanár, akinek mindezt el tudnád mondani, az nagy segítség lenne. Ő fogja tudni, hová kell fordulni, kérd meg, hogy segítsen.
2014. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
81%

Próbálj segítséget kérni, beszélned kell valakivel, iskola pszichológussal, vagy tanárral, hogy mit tehetnél. Hány éves vagy? Lenne hova menned?

Hasonló helyzetben voltam én is anyámmal, de nekem elváltak a szüleim, így apuhoz még tudtam menni.

2014. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%

Igen, tehetsz.

Iskola, kerületi családsegítő, rendőrség, nane.hu

2014. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

És rokonnál fognak elhelyezni vagy intézetben vagy nevelőszülőknél.

Hány éves vagy? Esetleg az iskola kollégiumába is mehetsz, hogy egyedül élj és kaphatsz mellé egy hivatali gyámot, ha elég idős vagy.

2014. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Azért engem meglep, hogy éhezel, koszos, büdös vagy (ha nem fürdesz , nyilván büdös is lehetsz) Nincs tiszta ruhád, és ez nem tűnik fel egy tanárnak sem??? Már rég kellett volna szólnod egy tanárnak aki hivatalból kirendelte volna a gyámügyeseket.
2014. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
14 éves leszek!
2014. ápr. 26. 18:30
 8/24 anonim ***** válasza:
14%

És mikor lesz a szülinapod?

Mert utána Te döntheted el, kivel, hol akarsz élni, addig meg a hivatal dönt.

2014. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
0%
3-as vagyok. Vannak nagyszüleid, ahová eltudnának helyezni, vagy tudnál egyáltalán valahova menni?
2014. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
nincs hova mennem! testvéremim nagykorúak 30 év körüliek szüleim mind a ketten 56 évesek és a nagyszüleim meghaltak! következő hónapban leszek 17-én 14 éves!
2014. ápr. 26. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!