Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Beszóltam apa sógorának, most...

Beszóltam apa sógorának, most meg emiatt megy a balhézás. Jogos volt?

Figyelt kérdés

Egy nagy kövér disznó az az ember, lenéz mindenkit és lenéz mindenkit. Folyamatosan beleszól mindenbe.

Most is éppen egy beszélgetésbe voltam a mamámmal mikor odajött és megint beleszólt azzal a lekezelő stílusával. Én meg megmondtam neki, hogy nagyon elegem van abból hogy mindenbe belepofázik amihez semmi köze és nézzen magára mielőtt a páromat sértegeti(ugye csak viccből).

Ez nem az első eset volt már, hanem a 20.



2015. dec. 17. 15:48
 1/10 A kérdező kommentje:
lenéz mindenkit és leszól mindenkit*
2015. dec. 17. 15:52
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha valóban ilyen ember, ahogy leírtad, akkor megérdemelte. Visszanyalt a fagyi a stílusát illetően.
2015. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
megérdemelte ha tényleg akkora paraszt
2015. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 acelsziv ***** válasza:
54%
Ha ő beszólhat akkor te miért nem szólhatnál vissza. Teljesen jogos volt a részedről.
2015. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Nyilván azért megy a balhé, mert gondolom úgy állította ezt be, hogy most őt te hogy megsértetted meg minden.

Ne törődj vele, állj csak ki magadért/magatokért. Mindenki azt kapja vissza, amit másoknak ad. :)

2015. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Értelmetlen volt lesullyedni a szintjére. Hany éves VAGY?
2015. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Jó, hogy megmondtad neki, jó édes anyját sértegesse, (csak úgy viccből).
2015. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

Az alap az, hog ynem fog változzni. Ez már csak rosszabb lesz.

Ha neked szórakozás, élvezed ahogy szenved, szólj be neki nyugodtan, de változást ne remélj, fácán.

2015. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Még az is lehet, hogy jogos, de unintelligens húzás volt az biztos. AZ ilyen "viccből" beszólogatásokat fölösleges magadra venni még akko is, ha nem találod viccesnek. Nem baj, majd megtanulod, hogy az ilyen önérzeteskedő visszavágásokkal nem érsz el SEMMIT. Csak balhét, és feszültséget.

És miért releváns az, hogy egy dagadt disznó?

2015. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha tényleg ilyen idegesítő fazon, akkor jogos, nem vagy köteles más baromságait eltűrni meg jó pofát vágni hozzá.


Persze nagyon unintelligens (:D) dolog elküldeni valakit a pi*ába, de azért jót tesz az ember lelkének. A bunkókat el kell hajtani a fenébe, szórakoztasson mást :D

2015. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!