Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Durva volt tőlem, hogy beszólt...

Durva volt tőlem, hogy beszóltam az utcán a papnak, amikor megláttam rövidgatyóban?

Figyelt kérdés

Ezt mondtam neki: - Jó napot, atya! Már maga is combot villant? Hol találok akkor még erkölcsös férfit, ha már a katolikus papok is kipakolják a combjukat?

(Elsápadt, aztán továbbment, úgy tett, mintha nem hallotta volna.)



2015. aug. 16. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Õ is emberbõl van.

Mondenkinek melege van.

2015. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Paraszt vagy :-)
2015. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Remélem, ez kamu és ilyen bunkó ember nem létezik...

Szerinted ha valaki pap, akkor változó testhőmérséklettel rendelkezik? Gondolom, nem a heréi lógtak ki a rövidgatyából, csak kinn volt a combja egy része (húúúúú, micsoda fertő, aztaaa).

Jézusom...

2015. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Mindenkinek van magánélete.. Mért ne vehetne fel rövidnadrágot? Ő is ugyan olyan ember
2015. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
ez csak az a provokáló kérdés ami korábban is kint volt más formában. asszem az volt, hogy a papok hordhatnak-e rövidnadrágot.
2015. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Hatalmas nagy paraszt vagy az biztos :)

Neki nem lehet melege?

Hány éves vagy? A gondolkodás módod egy ötévesének felel meg :)

2015. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Már megint te? Mért zavar téged, hogy rövidgatyában van? Talán egész nyáron fekete reverendában kellene lennie??
2015. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Basszus ezen jót röhögtem! :D

Most mitől lenne parasztság? XD Bezzeg ha egy csaj mellét bámulják, vagy tesznek rá megjegyzést, akkor "minek pakolta ki" :D

Nyilván vicc volt a megjegyzés, nem kell itt megbotránkozni, természetes, hogy nem hosszú nadrágban van.

Gondolom kicsit lefagyott a dologtól, vagy nem szereti a viccet. Azóta előkerült a dolog? :D Elég rég történt. Ha nem kamu.

2015. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Ez valóban megtörtént. Az eset után csak hosszúnadrágban lehetett látni az atyát az utcán. Soha többé nem ment ki rövidnadrágban a plébániáról. Ennyit legalább elértem a tettetett megbotránkozásommal. Pedig még fiatal férfi, és nem lennének rossz lábai, sőt!
2015. dec. 20. 12:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Mert akkor ciki
2016. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!