Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miből lehet ennyi pénze az...

Miből lehet ennyi pénze az unokatesómank?

Figyelt kérdés
18 éves fiú. Csak márkás ruhái vannak, (Zara,Retro, Springfield stb.) Most az elmúlt 2 honapban vett egy Diesel és egy Tommy Hilfinger órát. Iphone 6S plus telefonja van, most csinálta a jogosítványt amit magának fizetett. Hetente jár bulizni. Hétköznap konditermekbe, ahol veszi magának a különböző teljesítmény növelő cuccokat, különböző diétás ételeket. Most az egyetem miatt albérletbe költözött, eddig baráti társasággal közösen béreltek egy lakást. Most egyedül költözött egy modern lakásba amit szintén magának fizet. Amikor beszéltünk, mondta hogy már a repülőjegyet + szállást is lefoglalták mert szünetben mennek a barátokkal Máltára 12 napra. Amit szintén magának fizet. A szüleinek ilyesmire nem telne, hiszen nem keresnek olyan jól illete lakás hitelük is van. Szerintetek valami rosszba keveredhetett? Mikor kérdeztem, hogy honnan van ennyi pénze azt mondta diákmunkából. Én is diákmunkkáztam annak idején de annyit lehetetlen keresni, hogy ennyi kiadást és szórakozást fizetni tudjon belőle.
2016. febr. 28. 18:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
8%

Lehet összespórolta(nagyszlőktől, stb).

Mióta diákmunkázik?

Reméljük nem keveredett semmi rosszba.

2016. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
88%
1-es ugye ezt te sem gondoltad komolyan,hogy diákmunkából spórolta.....
2016. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
Nagyszülei sem tehetősek, nem támogatják. Ünnepnapokon kap 5-10 ezer forintot. Augusztus közepe óta diákmunkázik. Októberben találkoztam vele és már akkor nagyon nagy lábon élt. Állítása szerinint egy műanyag gyárban dolgozik, iskola mellett. Én azt nem tudom elképzelni, hogy a gyári munkából, futja neki ilyen cuccokra, fizeti az albérletet, az ételét, bérleteket, hetente hazajár a szüleihez ami szintén drága mert messze laknak. Mindez úgy, hogy a szülei egy forintal nem támogatják, mert azt mondta, hogy a saját lábára szeretne állni.
2016. febr. 28. 19:03
 4/66 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

De most mondjam azt ku..rv@kat futtat? (magyarul str...ci?

Vagy drogot árul?

2016. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell az ördögöt a falra festeni.

De mondjuk egy 18 éves nem tudom miből szedhetett össze ennyi pénzt hirtelen.

2016. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltál már, hogy drogot árul?
2016. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem Kérdező, jó helyen kapizsgálsz, esetleg már sejted is a választ. Ha lány lenne, akkor azt mondanám, lefekszik egy-két pasassal. De úgy gondolom, itt teljesen másról van szó, nem szexről.
2016. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
59%

Igen,legyünk őszintén ez van.Te is tisztában vagy evvel,akkor mit kell mézes-mázoskodni,hogy így reméljük meg úgy.


Engem viszont nem érdekel,hogy kinek miből van pénze,téged miért érdekel??

2016. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem akartam ennyire durván leírni én mire gondoltam.

Mert én is spórolok, már amennyire lehet, de ez így..

Most amik eszembe jutottak.

K.r.v.a futtatás, kerítés, uzsora, védelmi pénz beszedése, verőember,drogdíler.... :O

2016. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
A szüleinek is említettem ezt a helyzetet. Ők engem hibáztattak, hogy mit gondolok az ő rága fiúkrol, mikor ő keményen dolgozik a gyárba a pénzért. Mivel láttam, hogy a szülőkre nem számíthatok. Ezért, úgy gondolom hogy nekem kell segítenem az unokatesómnak. Bementem elsősorban az egyetemre, hogy érdeklődjek, hogy egyáltalán jár-e iskolába. Ott azt mondták, hogy ilyet nem tudnak megmondani mert már napi szinten nem jegyzik fel, hogy ki van ott. De az összes vizsgája ami eddig volt az meg van szóval valószínű, hogy bejár az iskolába. Következőre a diákszövetkezethez mentem, ott is azt mondták, hogy van ilyen nevő diák nálluk de több felvilágosítást nem adhatnak ebben az ügyben. Így teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit tehetnék, vagy kihez fordulhatnék.
2016. febr. 28. 19:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!