Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg túlságosan függők a...

Tényleg túlságosan függők a szüleimtől ennyi idősen? Mi lenne a normális?

Figyelt kérdés

Férjem szerint nem bírok elszakadni a szüleimtől. Egy városban lakok velük, kb 2 kilométerre tőlük. Napi szinten beszélünk telefonon, van hogy csak 10 percet, de van, hogy egy órát is. Átmenni hozzájuk havonta egyszer, max kétszer szoktunk a férjemmel, de ekkor 3-4 órahosszát ott töltünk.


25/N


2016. jan. 6. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

szerintem az a fura,hogy ilyen közel laktok, mégis havonta találkozol velük .

én a helyedben inkább hetente mennék és akkor nem telefonálgatnék minden nap.jobb is személyesen szerintem

2016. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Más a függés és más a kapcsolattartás. Az egy órát akkor érezheti soknak, ha az együtt töltött időből megy el.
2016. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Elegge furcsa hogy napi szinten beszeltek, en sem ertenem a ferjed helyeben.
2016. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gömbicica ***** válasza:
75%

én nem neveznem függésnek.

vannak akit igy neveltek, vannak akiket ugy :(


az lenne nem normális, ha feléjük sem néznél.

ha van témátok miért ne beszélnétek többször is akár? :)


és a Férjed szüleihez milyen a viszonyod? vagy a Férjednek saját szüleihez?

2016. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

1# vagyok. miért vagyok lepontozva?? 2 km-re laknak, de inkább telefonon beszélgetnek egy órát? nem egyszerűbb lenne akkor átmenni hozzájuk?

de biztos én vagyok túl "modern"

2016. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A férjem is beszél minden nap a szüleivel, csak ő rövidebb ideig. Max 5-10 percet.
2016. jan. 6. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Telefonálni utazás, főzés, pakolgatás közben is lehet, én is így szoktam a barátnőimmel vagy anyámmal. Egyébként ettől a kapcsolattartástól még nem függsz a szüleidtől, ha sok mindenben az ő véleményük szerint jársz el, és előbb beszéled meg velük a ti családi dolgaitokat, mint a férjeddel, az már problémás.

Lehet, hogy neki más típusúak a szülei, nincsenek egymással ilyen jó kapcsolatban, ezért fura neki, amit te csinálsz. Anyósékhoz is ennyit jártok, ő mennyit beszél apjával-anyjával?

2016. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gömbicica ***** válasza:
93%

válaszaidból itélve szerintem tök jó családi kapcsolatokat ápoltok.

ne akarj változtatni.

és ne legyenek kételyeid magaddal, magatokkal szemben.

igy tovább.

2016. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs ezzel semmi baj.
2016. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Most oszinten kerdezem: mi a fenerol tudsz naponta beszelni a szuleiddel? Egyszeruen nem birom elkepzelni, ha te is eled az eleted meg ok is a sajatjukat, akkor lenne annyi kozolnivalo amirol naponta akar egy orat is lehet beszelni.


A masik otletem az hogy tenyleg minden lenyegtelen dolgot "megbeszeltek" (esik az eso, mit vettel fel ma, kit lattal az utcan, mittudomen) csak az igazabol nem beszelgetes, csak idotoltes.

2016. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!