Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Belebetegszem, mit tegyek?

Belebetegszem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Arra a nagyaanyamra hasonlitok,akit soha nem szerettem....a termeszetem , nem ,csak a kulsom. Utalok a tukorbe nezni,miert van ez?
2016. márc. 6. 06:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyanyamra
2016. márc. 6. 06:56
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
A kérdésed első mondatában benne van a válasz :D
2016. márc. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy hasonlítasz külsőleg a nagyanyádra, te egy külön személy vagy, nem a nagyanyád. Ne hisztizz, hanem vedd tudomásul, hogy létezik genetika.
2016. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagass / festess uj hajat, sminkelj, vegyel par uj ruhat- amig ezzel foglalkozol, addig se a hasonlosagra gondolsz.
2016. márc. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bénaság, hallgass a barátaidra, akik őszintén azt mondják, hogy szép a cseresznyepiros szád, vagy gyönyörű a göndör hajad, olyan szép és olyan gyönyörű, de ez olyan nehéz, persze, elhinni, humorral menni fog, én tudom, hogy mi a szép rajtam, a múltkor meg is dícsértem egy olyan lányon, aki szerintem nálam sokkal rondább, de csak szerintem, nagyon nehéz jól azonosítani az embereket, szeretve lenni
2016. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
te ne betegedj azért bele
2016. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Meggondolhatod, hogy vajon miért nem szeretted. Biztos, hogy oka volt? Vagy csak úgy alakult?


Lehet, hogy tudsz okot találni rá, hogy szeresd, vagy ha egészen nem is, találsz valamit, amit szerethetsz benne.

2016. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kapargass tovább a leépítős felesleges felszínen
2016. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ember csak akkor néz bele a tükörbe, ha szépnek akarja látni magát, egészségesnek és meg tud szabadulni azoktól az arcoktól, melyek gyerekkorától kezdve zavarják, a te arcod is lehet még ilyen és nagyjából kész amit mondani akartam, de talán nem így van, nem kell abba belebetegni, ha valaki, akit te rútnak találsz hozzád hasonló, vagy, hozzád hasonlítják, attól a személyiséged még lehet szép, nem fog senki belekötni, persze azt tudom, hogy a szép emberek nyitják ki elsőkét az emberek ajtaját az én nagymamám is csak az egyik lányát szerette, az volt a aszép, a másik nem, ilyen van, amióta az egyik lánya, aki szép volt már nem olyan szép és kövér, a másik meg meghalt, kell, hogy találjon valakit, akire hasonlíthatnak a rondák, vigyázz nehogy te is úgy jár, hogy az mindig te legyél, borzasztó nagy erejük van ám a nagymamáknak, mennyi mindenre nem képesek
2016. ápr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!