Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belebetegszem az evés iránti...

Belebetegszem az evés iránti vágyamba! Nem is tudom. Van ebből kiút? Mit kéne tennem, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Számtalanszor próbáltam már fogyni, de mindannyiszor feladtam, mert annyira szeretek enni. Hiába kezdtem mindig egészséges életmódba, szó szerint depressziós lettem a salátástányér fölött és nutellás palacsinták úsztak a szemeim előtt. Nem tudom már kontrollálni ezt, pedig úgy próbálok mindig szigorú lenni magamhoz. Mindig zabálás lesz a vége.

2015. dec. 26. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne salátát enni állandóan, ha nem is szereted???

Egyél a napi kalóriaszükségletednél 500-zal kevesebbet. Ha a napi kalóriakeretedbe belefér 5 nutellás palacsinta, akkor hajrá, amúgy meg választanod kell, vagy lemondassz pár dologról, változtatsz az étrendeden valamicskét, vagy maradsz olyan, amilyen vagy.

2015. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Esetleg egy pszichológussal is érdemes lenne beszélned lehet hogy tudna segíteni
2015. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs azzal, ha szeretsz enni. Egy csomót kell ennünk mindennap (jó, nem halunk éhen, ha kihagyunk párat, de alapvetően a napi kalóriaigényünk nem kevés, fogyáskor sem)...

De miért ennél csak salátát? Én nem szeretem a salátát, én nem is eszem soha. Nyers zöldséget igen, de salátát nem, a zöldséget is jó tartalmas zsíros ételhez, ahogy azt célszerű (néha azért magában is, nagy zöldségrajongó vagyok :)).

Valószínűleg túl szigorú vagy, azt nem mindenki bírja, nem is kell.

2015. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tornászni mennyit szoktál? Mert ehetsz sokat is csak lekell mozogni. Egyébként az is a legrosszabb hogy mindent megvon az ember a szervezetétől. A szervezetet nem lehet becsapni. Persze utána jönnek a falási rohamok , kényszerek.
2015. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ugyan ebben szenvedtem nyáron. De tudod hogy győztem le?

Kiszedtem magamnak a tányér ebédet, és ammenyi jólesett annyit ettem. Utána ha maradt,de már nem akartam enni, mégis késztetést éreztem egyszerüen egy határozott mozdulattal odaadtam a kutyàmnak. És már nem tudtam megenni,ígx jo volt a lelkiismeretem

Ha pedig megint megkivántam valamit de tudtam hogy ma már pont eleget ettem, inkább ittam egy pohár vizet. Nekem így sikerült,próbáld ki te is! :)

2015. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ez csak egy kényszeres vágy amit az evésre vetítesz ki.

Találj egy olyan hobbit vagy a számodra érdekes dolgot ami jobban érdekel mint az állandó evés.

2015. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem meg szimplán csak túl keveset eszel mindig.1600 kcal alá ne menj.+mozgás.
2015. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne olyat egyél amit nem szeretsz és ne tilts magadtol semmit,mert a tiltó az mindig vonzobb
2017. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!