Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek hogyha az unokatest...

Mit tegyek hogyha az unokatestvérem meg akar csókolni?

Figyelt kérdés
Én lennék neki az első. Látom rajta hogy nagyon szerelmes belém. Komoly válaszokat szeretnék kérni, köszönöm.

2016. márc. 8. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Most ott áll csókra nyújtott ajkakkal, te meg Gyakorizol?
2016. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Szia!


El kell döntened, hogy akarod-e vagy sem. Az se mindegy, hogy csak ki akarja próbálni, milyen az a csókolózás, vagy szeretne a párod lenni.


Nem tudom, hány évesek vagytok, de ha még gyerekek, akkor inkább azt javasolnám, hogy utasítsd el (mindkét esetben). Ha idősebb vagy, akkor érett fejjel tudsz ezeknek a dolgoknak utánanézni, jobban tudod kezelni a család várható tiltakozását stb.


Rokonok házasságát tiltja, vagy legalábbis korábban tiltotta a törvény, ha esetleg kapcsolatot létesítetek, gyermeket szeretnétek, akkor genetikai vizsgálatot érdemes végeztetni.

2016. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem is utasítsd el.

Rokonok vagytok. Keressen más csajt, te meg keress más pasit.

2016. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Egyébként milyen külsejük lehet azoknak az embereknek, akik csak a saját családjukon belül tudnak párt keresni? :D
2016. márc. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
szerintem csókold meg. Semmi bajotok nem lesz.
2016. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
69%
Vérfertőzés! XD
2016. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy te lennél neki az első?
2016. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!