Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokatestvérem folyton hazudik...

Unokatestvérem folyton hazudik és kitalál rólam dolgokat, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18 éves lány vagyok és van egy unokanővérem pár hónappal idősebb mint én és azt veszem észre hogy mindíg azt szeretné ha az egész életem a bukásokból állna , ha épp van valakim akkor azt mondja nekem hogy nem illünk össze pedig ezt csak ő gondolja így , kibeszél másoknak, olyanokat mondd hogy engem milyen jóképű srácok követnek facebook-on közbe pedig olyan csúnya vagyok meg vékony :D az exem nagyon helyes srác és a tesóm szabályszerűen alig várta hogy vége legyen a kapcsolatom , ő az a tipikus olyan lány hogy fontos hogy a srác akivel együtt jár legyen kocsija , pénze .. kitalál olyan dolgokat hogy rólam xy ezt mondta stb , mostanság beszélgetek a pasija haverjával már találkoztunk de csak társaságban és a lány olyanokat mondd a srácnak hogy ne foglalkozzon velem :D miért teszi ezt? és mi boldogsága van abba hogy pl aztis hazudja hogy neki az apukája iphone 5-t akart venni? meg 24 000ft-ért kapott xy márkájú ruhát , talán irígy rám? pedig több pénze van mint nekem , meg nekem soha nem számított a kocsi pénz stb .. :) soha nem fog változni az ilyen ember? :D

2016. febr. 24. 00:45
 1/4 A kérdező kommentje:
kapcsolatomnak* bocsi a helyesírásért..
2016. febr. 24. 00:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Valamiért önbizalom hiánya, kisebbségi komplexusa lehet, és ezzel kompenzál. Szerintem valamiért irigy rád.
2016. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 acelsziv ***** válasza:
93%

Ezerszer elcsépelt, de folyamatosan aktuális kérdés: Tőle kérdezted már, hogy mi a k. anyja baja van?

Szembesítsd az igazsággal és próbáld meg megőrizni a higgadtságodat közben. Így a leghatásosabb.

Amúgy a csaj az a tipikus "hülyegyerek a homokozóban" aki lerombolja a másik homokvárát, mert azt hiszi, hogy attól az övé szebb lesz. És ez tényleg lehet önbizalomhiányból, de rosszindulatból is. Vannak ilyen hárpia típusú emberek, akik abban élik ki magukat, hogy mindenkit tönkretesznek a környezetükben.

2016. febr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mintha egy menő regényt olvasnék. :)


- Szegény kis naiva

- Gonosz boszorka

- Jó pasi

- Sok/ kevés pénz

- intrika

- idétlen gyerekes viselkedés

2016. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!