Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti elmennétek igy az unokatest...

Ti elmennétek igy az unokatestvéretek ballagására? (12-ikes ballagás)

Figyelt kérdés

Vérszerinti unokatestvérem, ő is lány ahogy én, két év korkülönbség van köztünk, én vagyok az idősebb.

Semleges a viszonyunk, de én több malőrje miatt neheztelek rá amiknek nem tudom hogy ő a tudatában van-e vagy sem.

Ma telefonált nagymamám, hogy jövőcsütörtökön ugye elmegyek a ballagására? Első reakcióm az volt rá, hogyha meg se hivott hova menjek? Mert semmilyen kommunikációs úton való meghivást tőle nem kaptam. Azt hiszem tán az anyja (keresztanyám) mondta anyámnak, de már meg se haragudjatok: 18 éves nagylány és nem lehet átdugja a képét vagy egy telefonon ő két szóban elmondja hogy gyere már el?

Én mikor ballagtam, személyesen elmentem mindenkihez, hozzájuk is. Én ezt várnám el mondjuk, bár lehet az ő esetében egy sms is megtenné (de azt sem kapom meg).

Én úgy döntöttem hogy ennek tudatában én nem megyek el, mert miért vegyem a fáradtságot, ha ő sem veszi az elhivásra?



2016. máj. 29. 18:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Az ha megsertodik vegkepp nem tud erdekelni.

Bar igenis az egy kicsit aggaszt, hogy şn mişrt kinlodjak elkerozni a munkabol a fonokomtol csak a ballagasa miatt (amin tudom hogy amugysem lat szivesen), ha o sem tisztelt meg azzal hogy facebook-on legalabb egy uzit nyomjon.

Tehat en miert kinlodjak, ha o meg sem erolteti magat!

Az meg hogy nem birom, abszolut megadta ra az indokokat hogy ne tudjam csipni, de ez mar nem ide tartozik.

2016. máj. 30. 14:07
 12/12 anonim válasza:
Ne menj el!
2016. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!