Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Lehet segiteni? A baratomrol...

Lehet segiteni? A baratomrol lenne szo. Nem vagyok abban biztos, hogy az apja a verszernti apja.

Figyelt kérdés
Titokban szeretnek csinaltatni egy ilyen vizsgalatot, de azt nem tudom, hogy mennyibe kerul, hogyan csinaljam segiteni lehet ?
2016. júl. 25. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mindent lehet. Csak kérdés, hogy mi értelme van. Mert ebből több kár lesz, mint haszon.
2016. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Ne csinálj semmit sem. Ez az ő dolguk. Ne foglalkozz ezzel, ha ez esetleg kiderülne, azzal valószínűleg csak ártanál.

Egyébként mindkét fél hozzájárulása szükséges egy ilyen vizsgálathoz.

2016. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen, vannak magán laborok, amik csinálnak ilyen vizsgálatokat. Kell hozzá egy minta (érdemes megkérdezni, hogy ők milyet kérnek) haj, vagy nyálminta általában, és az alapján csinálják a vizsgálatot. Mármint nyilván mindkét fél részéről kell. Egyébként ezek elég drága vizsgálatok így magánúton, olyan százezres nagyságrend, de inkább felette (én még évekkel ezelőtt érdeklődtem utána). Ugyanakkor a morális hátterét is vizsgáld meg. Megcsináltatsz egy ilyen vizsgálatot a barátod tudta és beleegyezése nélkül, oké, de mondjuk kiderül, hogy valóban nem az az apja, akit eddig annak hitt, akkor mi lesz? Vele beszélgettél erről? Esetleg valami egészségügyi dologgal kapcsolatos?
2016. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet segiteni?"

Kérdező, és ezzel kin és milyen problémában segítesz? Mert persze, az embert izgathatja, hogy az apja-e az apja vagy a gyereke tőle származik-e. De hogy a barátjának ki az apja ??? Nos, ahhoz leginkább is semmi köze.

2016. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi olyan fontos ezen?
2016. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És mi közöd van hozzá? Szépen megkevernéd a sz.rt más családjában, gratulálok!
2016. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy mégis mi lenne ebben a segítség bárki számára.


És azt sem, hogy hogyan gondolhatod, hogy - feltéve, ha technikailag lehetséges lenne - neked jogod lenne elvégeztetni egy ilyen DNS vizsgálatot az érintettek tudta és beleegyezése nélkül.


A barátod helyében már az kiütné nálam a biztosítékot, ha tudnám, hogy ilyet fontolgatsz.

2016. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
kavarod a szart vágod?
2016. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!