Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert valtozott meg a velemeny...

Miert valtozott meg a velemenyük a baratomrol?

Figyelt kérdés
Elore leszogezem kulfoldrol irok, ezert nincs ekezet! Boccsi miatta! Szoval ket eve elunk itt, es most mar normal suliba jarok, de ez sokkal nehezebb mint az elozo ahova csupa olyanok jartak akik nem itt szulettek, es itt az angol felzarkoztatasa volt a fo, meg a kotelezo tantargyak semmi mas. A normal suli sokkal nehezebb ahova most jarok, es az egyik srac aki szinten magyar, de mar tiz eves kora ota kint el segiteni kezdett, igy hamar felzarkoztam, es a vizsgaim jol sikerultek. A szuleimet nem zavarta sot kifejezetten orultek neki, es nem bantak ha sokat nalunk van, vagy egyutt megyunk valahova. A sok egyutt toltott ido eredmenye az lett, hogy beleszerette, es o is belem, amikor ezt megtudtak a szuleim teljesen kiakadtak, es megtiltottak, hogy talalkozzunk. Miert valtozott meg a velemenyuk errol? -miert baj, ha talalkozunk, ha eddig nem zavarta oket?
2015. jan. 2. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hoyg mennyi idös vagy te meg a srác, illetve azért valamit csak sejtesz, hoyg mi lehet a kifogásuk ellene!
2015. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja bocs az lemaradt, en 16 vagyok, o 17 eves. Fogalmam nincs, hogy mi miatt haragszanak, egyutt szilvesztereztunk, es akkor tortent az elso csok, meg egyutt voltunk egesz este, de nem volt semmi mas kztunk, amikor hazavitt akkor reggel elmondtam anyanak, hogy mi volt a buliban, es teljesen kiakadt, rohant apanak telefonalni, azota nem mehetek meg a hazbol sem ki, meg sem akarnak halgatni.
2015. jan. 2. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha eleve nem örültek a dolognak, akkor nem kellett volna elmondanod, hogy mi történt szilveszterkor, főleg mivel semmi nagyon különös nem történt. Én biztos nem beszélnék róla többet.
2015. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
NAgyon szerettek eddig, az sem zavarta oket, ha egesz nap egyutt logtunk, sot ha mentem valahova az volt az elso kerdes, hogy ugye o is jön. Most meg, hogy elmondtam, hogy mit erzunk egymas irant, kitort a haboru.
2015. jan. 2. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!