Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az anyukám keresztanyjának az...

Az anyukám keresztanyjának az unokájának a másodunokatestvére ki nekem?

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ismerős 😑
2016. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Már azt hittem elutaztál Rotterdamba.
2016. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Már ott bukik a dolog, hogy az "anyukám keresztanyjának". Ő neked nem rokonod.

Szóval senkid, csak ismerősöd (már ha ismered).

2016. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

#2. ? :D van valami ilyesmi kérdés? #1. vagyok.


Hozzátéve, hogyha te vagy anyukád keresztanyja, és a te unokád másodunokatestvérét próbálnád kategorizálni, akkor sem tudnám rokonnak mondani, a génazonosság ~1%

2016. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Már ott bukik a válaszolhatóság, hogy nem tudjuk anyud kereszt anyja rokon vagy csak ismerős. Ha ismerős akkor tőle kezdve, az összes többi családtagjához semmilyen rokoni szál nem fűz.
2016. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
hú bmeg, gratulálok, egy újabb értelmes kérdés.
2016. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Az anyád!
2016. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A bátyád értelmi fogyatékos öccse.
2016. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mint nekem a nagyanyámnak a húgának a szomszédjának a kutyájának a kölykének a gazdájának a lánya. :p


Ha annyit megírtál volna, hogy a keresztanyuka rokon-e(és milyen rokon)akkor lehet, hogy valaki tudná a választ. ;)

2016. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ hogy anyudnak a keresztanyja az sima vérrokona mert sok helyen szokás nagynénit vagy közeli rokont keresztszülőnek felkérni, mert ha az anyud nagynénje de annak az unokájának a másod unokatesója is csak nagyon minimálisan lehet vér szerint a rokonod. Ha anyud keresztanyja csak egy amolyan barát akit felkértek keresztanyának akkor már egyáltalán nem lehet a rokonod.


Én anyámnak a keresztanyja egyáltalán nem rokon anyámnak csak keresztszülője, de az én keresztanyám valójában a nagynéném rokoni szempontból. Ezt is csak azért tudom mert engem 15 évesen kereszteltek meg nagymamám utolsó kívánsága volt ez mert a keresztelőmre sosem került sor és akkor ugye szokás nálunk legalább is hogy elsősorban a szüleim testvérei legyenek a kereszt szüleim. És így is csak félig követtük a hagyományt mert apámnak egyedüli testvére, anyámnak meg nincs testvére.



Nekem is van gyerekem de mi a párommal úgy döntöttünk hogy nem rokon lesz keresztszülő pont azért mert nekem két lány testvérem van, a barátnőmnek meg egy lány és egy fiú testvére és így hogy ne legyenek viták meg sértődések ezért is döntöttük el hogy a nagynéni legyen nagynéni a nagybácsi meg nagybácsi. A keresztszülő meg keresztszülő és pont. Én akit keresztanyának felkértem az a munkatársnőm aki egyben nagyon jó barátom. Mivel a barátnőm egy régi fiú barátját akarta keresztapának mert ők együtt nőttek fel és ő így látta korrektnek ezért is döntöttük el hogy én válasszam a keresztanyát. Eleinte a legjobb barátomat akartam keresztapának de ő nincs megkeresztelve. Csak érdekességként írom mert ez is megeshet hogy anyud keresztanyja csak egy barátja a családnak és semmi rokonságba nincsenek egymással.

2016. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!