Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szól bele? Most azért...

Miért szól bele? Most azért kellett volna a lányt felkérnem a babám keresztanyjának, mert a lány anyja és nagyanyja sokat segített a családomon? Most ez komoly?

Figyelt kérdés

Tavasszal volt a babám keresztelője, eljött a nagymamám is. Azóta hallgatom tőle, hogy miért párom legjobb barátja és felesége lettek a keresztszülők. Miért nem tudtam kiharcolni, hogy ez a lány legyen aki annyit segített rajtuk? Miért nem harcoltam ki, hogy a húgom legyen a keresztanya?

Miért? Mert a lánnyal semmien barátságban nem vagyunk, csak köszönünk egymásnak. Nekem így kellene vissza fizetni azt a jóságot? Ja és a húgom? Hát semmivel nem foglalkozik, csak a pasija és a számítógép, soha nem merném rábízni a gyerekem. Így lett volna keresztanya?

Na meg a másik. Kiharcolni? Szerintem 2 ember döntése nem így működik. Vagy tévedekM


2012. jún. 29. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, az hogy ki lesz a keresztszülő csak a ti dolgotok. A nagymamának nem sok köze van hozzá, úgy látom a te nagymamád is olyan mit az enyém mindig mindenbe bele üti az orrát!
2012. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinte ugy illik.

Öreg már,ezért.


Szerintem meg két ember döntése,nem a nagycsaládé.

2012. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha őt kérted volna fel, most azt hallgatnád a nagyitól, hogy miért nem hívják úgy a gyereket, mint a keresztanyját (már ha lány a babátok).
2012. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen beleüti, sőt el is várja, hogy úgy tegyek ahogyan ő mondja? Mert neki alkoholista férje volt, akivel úgy bánt mint egy kupac sz*rral, ezért szerinte nekem is így kellene tennem.

Szerinte: A férjem legyen egy papucs, egy otthonülős, anyámasszony katonája, és a nő döntsön mindenben, ha ezt nem fogadja el akkor mehet.

Nekem nincs anyukám, de sokszor hallom tőle. "bezzeg anyád, ha élne", de honnan tudja mi lenne ha élne? 29 éves volt mikor meghalt. Most 46 éves lenne. Honnan tudja milyen lenne?

2012. jún. 29. 10:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom könnyű ezt mondani, de ne foglalkozz vele. Sok idősebb ember ilyen, hogy csak az a jó, amit ő mond. Apukám is ilyen, és bár nagyon szeretem, és nagyon hálás vagyok neki, de ő is olyan, hogy csak az a jó, amit ő gondol, mond. Az meg, hogy kiket választasz a gyereked keresztszüleinek, abszolút csak rád és a férjedre tartozik!
2012. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Egy pillanatig tényleg megijedtem, hogy a fentiek közül kellett volna választanom. De akkor nincs gond. Én is hálás vagyok nagyikámnak, ő nevelt fel minket. Engem 5 éves koromtól, húgomat 8 hónapos korától (akkor lett beteg anyu és nagyon sokat kórházban volt), úgy hogy neki csak egy gyermeke volt és soha nem is akart többet, még is adott neki még kettőt a sors.

DE ha ilyeneket mond én valami jó kifogással otthagyom, mert nem bírom hallgatni sem.

2012. jún. 29. 10:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez kettőtök döntése volt, a férjedé és a tiéd. Olyan embert kerestetek, akire rá meritek bízni a kislányotok, nem pedig azt néztétek, ki mennyit segített a családon a múltban, vagy családtag-e az illető.


Jól döntöttetek. Sok boldogságot és egészséget a továbbiakban! :)

2012. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az legyen a keresztszülő, aki a

legjobban ismeri és szereti a gyereket a szülők után

legszívesebben bízod rá a gyereket

a gyerek is ismeri és szereti a keresztszülőket



ennyi. aki ezen szempontoknak megfelelően dönt, nincs miért bűntudatot éreznie, de ezt mindenki maga tudja, jól döntött-e.

2012. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!