Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom nevében fényképes...

A lányom nevében fényképes bögrét csináltatok a keresztanyjának anyák napjára (nagyon jó a kapcsolatunk). Mit írassak rá?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Értem én, hogy nagyon jó a kapcsolat, de a keresztanyjának miért csináltattok ANYÁK napjára?? Ha neki nincs gyereke, akkor egyrészt nem kell, mert ő nem anya (ebből kiindulva valószínűleg nem is számít rá), ha pedig van gyereke akkor valószínűleg tőle számít rá... Én nem beszólni akarok, csak nekem ez furcsa. Én is nagyon régóta jóban vagyok a szomszéddal, mégsem készítettem neki semmit anyák napjára, akkor sem ha kisebb voltam. Szerintem nem kell semmit..

De ha mégis nagyon szeretnél: [link]

(de mégegyszer megjegyzem, szerintem nem kéne...)

2012. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
azért csináltat mert keresztANYJA... nálunk is szokás ez. :) nincs egy közös kép kettőjükről?:) rá lehetne rakni azt:)
2012. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálunk is szokás felköszönteni a keresztanyát és én szeretném is megtartani ezt a szokást. A fénykép már megvan, csak a feliratnál akadtam el. Valami frappáns "megszólítás" ötletet várok.
2012. ápr. 27. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Jaj, első érzelmileg annyira selejtes vagy! Pfff


Kérdezőnek: Szerintem aranyos lenne ilyen hogy: Keresztanyunak sok szeretettel!

A legjobb Keresztanyának!

Lilikétől Keresztanyunak!


És még azt megjegyezném, hogy ez egy nagyon aranyos ötlet volt tőletek! Remélem az én gyerekeimnek is ilyen jó lesz a kapcsolatuk a Keresztanyukájukkal! :)))

2012. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszi az ötleteket, a "Lilikétől Keresztanyunak" tetszik a legjobban. Azt hiszem, ez jó is lesz!

Kedves első! Én is mindig csinálok valami apróságot a keresztanyámnak, nagymamámnak (általában egyforma), de a legszebb, legkülönlegesebb mindig az Édesanyámé. Idén is ketten készítjük el a lányommal, de az túl személyes lenne a keresztanyának. Szerintem illik megemlékezni róla és ő az egyetlen személy, akit mi választunk, nem "kapja" az ember, mint a rokonokat.

2012. ápr. 27. 22:16
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem meg baromira le lehet szállni rólam! Egyelőre én voltam az EGYETLEN aki használható segítséget nyújtott annak ellenére, hogy mi a véleményem! Azt gondolok, amit akarok, nem mintha közötök lenne hozzá. Segítettem nem? De igen. Akkor meg mi a probléma? Kötözködni azt tudtok de normális választ adni azt nem. Egyébként meg nem hiszem, hogy bunkó stílusban írtam volna az első választ, tök normális voltam. Ha nekem ment, akkor ti is megerőltethettétek volna magatokat. Első voltam:) (és ez most nem a kérdezőnek szólt)
2012. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!