Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy lehet túltenni az emberne...

Hogy lehet túltenni az embernek ezen magát?

Figyelt kérdés

Az egyik rokonunk (70 éves bácsi, aki egyébként nem messze lakik) rosszul lett, amikor jött a telefon. Már 20 perce eszméletlenül feküdt, a mentők épp helyszineltek, tehát másik városból indult egy másik. Odamentem, láttam őt teljesen lelilulva feküdni (kint az udvaron és ugye most elég hideg is az idő meg minden), a feleségén kívül még volt ott 2 szomszéd. Mondták legalább a körzeti orvosért menjek el gyorsan én mentem is, (mert nekem van kocsim), ez 5 perc volt, mire visszértünk már ott volt a mentő, de azt mondták, kész nem lehet mit tenni, meghalt.

Így utólag nagyon bánt, hogy inkább maradtam volna ott és újraélesztést meg kellett volna kezdeni vagy valami. Nagyon bánt, hogy elmentem orvosért, lehet hasznosabb lett volna maradni :S :(

20F



2016. okt. 7. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mire te odaértél, addigra már valószínűleg visszahozhatatlan halott volt. Te megtetted, amire kértek, az is racionális lépés volt. Vészhelyzetben az újraélesztés mellett a segítség hívása ugyanolyan fontos.
2016. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántson! Jól döntöttél, ebben az esetben te többet nem tudtál tenni.
2016. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 20 perce feküdt akkor valószínű hogy már elhunyt.
2016. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Honnan tudtad volna, hogy ez a három balfácán meg se nézte, hogy van-e az öregnek pulzusa, lélegzik-e? Ha egy ilyen helyzetben orvosért küldik az embert, automatikusan feltételezi, hogy legalább meggyőződtek róla, hogy él, és felügyelik. Teljesen érthetően cselekedtél.
2016. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!