Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy találhatnám meg a a...

Hogy találhatnám meg a a vérszerinti apámat?

Figyelt kérdés

Nem tudok róla szinte semmit anya nem akar róla beszélni szinte senkinek. Annyit tudok hogy elvileg 18 éves koromig nem láthat de lassan be töltöm a 18 és már nagyon kíváncsi vagyok rá néhány ok miatt...


17/F


2016. dec. 29. 23:57
 1/7 anonim válasza:
62%
Lilu: Keresem a családom! RTL Klub
2016. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Ha ilyen helyzetben lennék, hogy 18 évem alatt nem akart megismerni. Meg sem keresett. Akkor onnantól nem is akarnám megismerni.

Sőt, még lehet ha a közelébe kerülnél, még lehet meg is próbálna kihasználni.

2016. dec. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
10%

Én is így vagyok mint te csak anya mesélt rola

En nem akarom megismerni

Csak félholtra verni a ribievel egyutt

2016. dec. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Mi az oka, hogy 18 éves korig nem láthat(, ha nem túl személyes a kérdés)? Úgy tudom sok országban a spermabankból lett gyerekeknél van így.
2016. dec. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha 18 éves korodig nem láthat, akkor az azt jelenti, hogy a bíróság a szülői felügyeleti jogát megszuntette. Ilyen csak kivételes esetben történik, leginkább akkor, amikor a szülő bantalmazta a gyereket, vagy gyermekkel kapcsolatos bűncselekményt követett el.

Magyarországon anonim spermadonacio esetében semmilyen szemelyes adatot nem adnak ki senkinek, így ez a lehetőség nem játszik, utolsó.



Kérdező, a születési anyakönyvi kivonatodban szerepel a neve, ha nem Szabó István talán sikerül megtalalni. Szuletesi idő és hely ha ismert sokat segíthet

2016. dec. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezősködj rokonoktól, ha megvan a neve akkor keress rá ahol csak tudsz.



(Hogy lehet ennyire önző egy ember??? Oké, hogy megromlott a kapcsolata apukáddal vagy téged akar védeni de a jogod megvan hozzá. )

2016. dec. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abba senki nem gondolt meg bele, hogy a kerdezo anyja mondta csak ra, hogy majd ha 18 eves leszel akkor lathatod es kozbe meg az apa keresi de elkoltoztek valahova es az anya tesz rola, hogy ne is talalja meg ot az apa? termeszetesen az is fentallhat, hogy a birosag dontott igy, de nemkene egybol ugybeszelni mindenkinek mintha mar lelenne irva a konkret helyzet..
2017. jan. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!