Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nekem vérszerinti rokonom a...

Nekem vérszerinti rokonom a keresztapám?

Figyelt kérdés
Apukám nővérének a férje
2015. dec. 7. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Apukád nővére a vér szerinti rokonod. Az ő férje már nem.
2015. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Apukád növére vérrokon (Nagynénéd), az ö férje nem, csak házasság utján számit annak, vérszerint nem.
2015. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem, de attól még ne kezdj ki vele :D
2015. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂 nem akartam kikezdeni vele, az azért èrdekes lenne :D anyukám csak azt hajtja hogy az unokatestvéreim révén vérszerinti rokonom..de neeem!!!
2015. dec. 7. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Vér szerinti az, akivel közös felmenőid vannak. Mondjuk akinek gyereke van családtagomtól, azt én is közelebbi rokonnak tartom, mint azt, aki csak úgy be van házasodva, de ez totál szubjektív, nincs köze a genetikához :)
2015. dec. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyukád rosszul gondolja. Rokonod, de nem vér szerinti rokonod.

Anyukád logikája azért is téves, hiszen pl. férjnek és feleségnek is van közös vér szerinti rokona: a gyerekük, de ők ettől még nem lesznek vér szerinti rokonok.

Vér szerinti rokon: akivel közös ősöd van.

2015. dec. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyukád elég butuska :)
2015. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!