Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csinálnátok egy idős...

Mit csinálnátok egy idős rokonnal, aki nem tud viselkedni?

Figyelt kérdés
Egyik idősebb nagybácsim (65) folyamatosan flörtölgetne és ilyen perverz vicceket nyom be. Oké, felnőtt nő vagyok, de zavar. Egy két példa: megcsikizném a bajszommal a déli feled. A másik: adj egy csókot holdvilágom vagy kapok a másvilágon? A többit le sem írom, mert sokkal durvábbak. Kértem nagynéném, hogy szóljon rá, mégis az Ő férje, de azt hajtja, hogy Béla bátyád mindig is csak viccből udvarolt a nőknek.
2017. ápr. 11. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

1) a 65 éves messze nem idős

2) elküldeném a büdös francba a perverz parasztot

2017. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
:O
2017. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem talalkoznek vele.

Ha megis kene es ilyeneket mondana akkor fennhangon mondanam, hogy rokonnak hogy mondhatsz ilyet?! Hatha kicsit erezne hogy nem olyan vicces. Utalom az ilyen paraszt ferfiakat. Ne hagyd magad.

2017. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem ez aranyos.
2017. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Felszólítanám fejezze be azonnal hatállyal hogy fejezze be.
2017. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem, hogy aranyos lenne attól, hogy vicceskedés köntösébe bújtatja a molesztálást.


0. Ha lehet, ne találkozz vele többé. Ha ezt nem tudod megoldani:

1. Semmiképpen ne mosolyogj még véletlenül se a "poénjain".

2. Állj eléje, nézz mereven, hullaszerű arccal az arcába, és mondd meg neki, hogy ezt hagyja abba, most és mindörökre, mert undorító. Ne pislogj, ne jópofizz, ne enyhülj meg, amíg meg nem ígéri. Itt ne legyél nő, ne legyél fennkölt, ne legyél méltóságteljes. Legyél olyan, mint egy hal, aminek hányingere van.

3. Ha mégis megismétli, mert valószínűleg meg fogja, akkor ugyanebben a stílusban hívd fel a figyelmét rá, hogy megmondtad, hogy hagyja abba. Ahányszor megismétli, annyiszor ismételd te is.

4. Semmi mást ne reagálj.


Nagyon fontos: ő nem fél attól, hogy kellemetlen érzést okozzon Neked. Nem törődik azzal, hogy bántó-e, sértő, vagy zaklató-e. Hát te se törődj vele, hogy esetleg megbántod.

2017. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

nem aranyos a dolog, a 65 éves pedig igenis vén, kedves első válaszoló.


Szerintem is állj ki magadért, kérdező, de nemcsak a vén kecskének, hanem vén kecskénének is megmondanám a magamét. Lehet, hogy ő díjazza a férje "humorát", de neked nem kötelező.

Te különben sem "a nőknek" vagy, hanem az unokahúga.

2017. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. 65 évesen pedig tényleg nagyon idős. Határozottan fogok rászólni, eddig finoman kértem a kora miatt, de ennek vége. Szerintem régen csalta is nagynéném.
2017. ápr. 12. 05:54
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szenilis kisöreg...

Ha nő lennék, a bajszos dumára azt mondanám, hogy nyugodtan kinyalhatod a p_námat, ha már a feleséged nem engedi...

vagy, hogy oda egy kemény f-sz való, az meg neked ugye nincs, Béla bácsi...


Biztosan azt mondják majd, hogy bunkó vagy, te meg hivatkozz csak Newton III-re: hatás, ellenhatás, mire számított?

le fog állni, hamar

2017. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
:D végül is
2017. ápr. 16. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!